rezultaty

Czytaj...

Czy zainteresuje nas operacja plastyczna pochwy?

zlewozmywak
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Różnorakiego rodzaju kompleksy mogą nam odebrać radość z życia i spowodować, że będziemy mieli problemy z nawiązaniem znajomości. Z tego powodu nie może zaskakiwać, że dużo większym powodzeniem cieszy się plastyka miejsc intymnych, gdyż chcemy, aby one też wyglądały jak najlepiej.


Waginoplastyka ma możliwość dużo zrobić

Chirurgia estetyczna – pomoc w likwidowaniu wad naszej sylwetki

chirurg
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj kult piękna rozpowszechnia się, coraz częściej napotykamy na fotografie wyrzeźbionych modelek, które nieskromnie prezentują swoje sylwetki na okładkach gazet, to ma wpływ na ludzką psychikę, zwłaszcza kobiet, które chcą mieć tak szczupłą sylwetkę. Fakt ten, iż coraz częściej zwracamy uwagę na to jak wyglądamy powiązany jest także z rosnącą świadomością dotyczącą odżywiania się. W supermarketach rośnie ilość naturalnej żywności, która ma nam dać stosowną dawkę minerałów, zwiększa się również liczba osób, które zaczynają zdrowy tryb życia – ścieżka do uzyskania upragnionego efektu często nie jest łatwa, jednak warto zawalczyć, by dostrzec efekty.

Jakie białko jest najbardziej odpowiednie dla sportowców? O jakich sprawach pamiętać? Jaki produkt należy kupić?

lampa
Author: Sagaform
Source: Myin.pl
Odpowiedniej jakości białko jest podstawą dla każdej osoby planującej powiększyć masę mięśniową lub zgubić niepotrzebną tkankę tłuszczową. W takich przypadkach warto posiłkować się jakościowym białkiem, jakie powinno stanowić podstawę suplementacji.


Białkowe odżywki mają oczywiście różnorodne zastosowania.

Odpowiednia higiena jamy ustnej – jak powinna wyglądać? Jak zmusić się do regularności oraz zdyscyplinowania?

zęby
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Chyba większość z nas ma świadomość, jak istotna jest dbałość o własne zęby. Generalnie powinno się zabiegać o zdrowie. Ale zęby mamy wyłącznie jedne na całe życie, jeśli je zaniedbamy, to potem nie ma już sposobności, by to nareperować. Dlatego już małym szkrabom wpajamy, iż powinny je regularnie myć, nitkować, płukać jamę ustną. Także w miarę częste odwiedziny dentysta są bardziej niż wskazane. Ważne, by szybko wykryć wszelkie ubytki oraz błyskawicznie je usunąć.