Produkty

Czytaj...

Na czym polega proces chłodzenia produktów? Jaką rolę odgrywają w tym komory chłodnicze?

chłodnia
Author: Bruce Guenter
Source: http://www.flickr.com
Komora chłodnicza jest to chłodzone pomieszczenie, gdzie przechowuje się żywność, a to zapobiega zaniżeniu jakości łatwo psujących się produktów spożywczych. Najbardziej ważnym ich zadaniem jest schłodzenie świeżej, wstępnie schłodzonej oraz zmrożonej żywności.

Delikatesy – coraz częściej wielobranżowe sklepy z szerokim asortymentem

kawa
Author: Katherine Lim
Source: http://www.flickr.com
Niegdyś delikatesy kojarzyły się kupującym w pierwszej kolejności z smakowitymi drożdżówkami, świeżymi warzywami i owocami oraz innymi artykułami, które zakupują osoby zamieszkałe niedaleko takiego sklepiku. W obecnych czasach coraz częściej w delikatesach możemy znaleźć coraz bardziej wyszukane artykuły tego rodzaju, jak przykładowo kapsułki dolce gusto czy z kolei cukier brzozowy.

Ekskluzywne AGD

W natłoku firm zajmujących się sprzedażą urządzeń AGD i akcesoriów kuchennych łatwo stracić orientację. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z gamą oferowanych przedmiotów. Piękna ostrzałka do noży, ładna krajalnica do chleba, a może designerska wyciskarka do cytryny? Dużo w kwestii zakupu zależy tu od kwestii indywidualnych potrzeb jak również estetycznych gustów i finansowych predyspozycji kupującego.

Zdrowe jedzenie w Krakowie - przeczytaj rady w jaki sposóbn dobrze jeść

warzywa
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ogromny nacisk kładzie się na właściwe odżywianie. Oczywiście nie każdy jest przekonany do tego, by zdrowo się odżywiać. Bo wielu ludzi myśli, że zdrowe jedzenie jest niedobre. A zdrowe jedzenie jest tak naprawdę bardzo smaczne, trzeba tylko wiedzieć jak je przygotować.

Najsmaczniejsze wędliny na świecie

produkty mięsne
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Dziś wielu ludzi rezygnuje z produktów mięsnych. Ale nie musimy wcale rezygnować z tego, co lubimy, warto raczej kupować lepsze produkty. Jakość mięsa jest niesamowicie ważna. Jeżeli będziemy wybierać porządne wyroby wędliniarskie, to na sto procent nie przyjdzie nam do głowy, by rezygnować z takich pyszności.

Sklep ze zdrową żywnością

warzywa ekologiczne
Author: Paul Pitman
Source: http://www.flickr.com
Jesteśmy tym, co jemy – tak mówi stare porzekadło. Jesteś zdrowym człowiekiem, gdyż spożywasz zdrową żywność. A co w teraźniejszych czasach, znaczy ten zwrot? Zdrowa żywność to wszelkiego rodzaju produkty naturalne i ekologiczne, nieskalane chemią spożywczą i niezmodyfikowane genetycznie. Ich przygotowywanie i wytwarzanie opiera się głównie na naturalnych mechanizmach chemicznych, takie jak fermentacja a także wykorzystuje się naturalne składniki, jak między innymi żywe kultury bakterii. Do upraw warzyw ekologicznych używa się tylko naturalnych nawozów.

Sklepy w sieci z ekologicznym jedzeniem, jakich powstaje coraz więcej.

kawa w solidnym opakowaniu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Punkty sprzedaży w sieci ze zdrową żywnością, których pojawia się znacznie więcej rzeczywiście posiadają tylko te towary, jakie oddziałują korzystnie na stan zdrowia. Nie będą mieć w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co podkreślają specjalnie wystosowane certyfikaty.

Pages