wada

Czytaj...

Czym dokładnie zajmuje się logopeda i komu może on dopomóc?

Sport-shop.pl - sklep sportowy
Source: Sport-shop.pl
Osoba, która niewyraźnie mówi, często trudno nawiązuje kontakty z innymi. Na szczęście dziś mamy specjalistów, którzy mogliby zająć się wadami wymowy tak u osób dorosłych po przebytych chorobach neurologicznych, jak i dzieci, które mają problem z gryzieniem i z opóźnionym rozwojem wymowy.


Jeżeli ktokolwiek z Twoich bliskich ma pewien problem z mówieniem po odbytej chorobie to znak, że powinien zaczerpnąć rady specjalisty.

Laserowa korekcja wzroku i operacja zwyrodnienia plamki żółtej - poczytaj na ten temat więcej, nim zdecydujesz się na zabieg

wzrok
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Już od kilku lat użytkuje się laserową korekcję wzroku w leczeniu przeróżnych wad widzenia. Laserowa korekcja wzroku to niezwykle skuteczna metoda leczenia, dzięki jakiej nie jest już potrzebne noszenie okularów albo soczewek. Metoda ta pozwala między innymi na sprawne wyleczenie krótkowzroczności czy dalekowzroczności, dodatkowo dzięki niej można też wyleczyć astygmatyzm. Laserowa korekcja wad wzoru nie jest procedurą, jakiej wypada się obawiać. Zabieg wykonuje znawca z doświadczeniem i stosownymi umiejętnościami, w związku z tym jest on bezapelacyjnie bezpieczny.