Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/szymiec.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/szymiec.pl/includes/theme.inc).

To musisz wiedzieć o żywności - tej bardziej i mniej zdrowej

Czytaj...

Jak zacząć sezon no grilla

Grillowany łosoś na fasoli z jarmużem
Author: Sfera PR
Source: Sfera PR
Dania z grilla zyskują na popularności. Pojawia się coraz większa liczba przepisów a także dań, które trzeba przygotować na ruszcie. Na grillu robimy już nie zawsze kiełbaski, lecz różne gatunki mięs czy warzyw. Tendencja, która przybyła z Ameryki rozpowszechnia się bardzo łatwo. Jak zrobi się pogoda możemy wyczuć grillujących ludzi w swoich działkach.

Zdrowe jedzenie w Krakowie - przeczytaj rady w jaki sposóbn dobrze jeść

warzywa
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach duży nacisk kładzie się na właściwe odżywianie. Oczywiście nie wszystkich da się przekonać do tego, by zdrowo się odżywiać. Bo sporo osób uważa, że zdrowe jedzenie jest niedobre. Tymczasem zdrowe jedzenie jest tak naprawdę smakowite, należy jedynie wiedzieć jak je przygotować.

Kawa kolumbijska ma niepowtarzalny posmak

kawa
Author: VillageHero
Source: http://www.flickr.com
Na świecie żyje mnóstwo ludzi, którzy nie mogą wyobrazić sobie dnia bez spożycia szklanki kawy. To właśnie spowoduje, że ich producenci poszukują co jakiś czas kolejnych sposobów na stworzenie kolejnych smaków oraz aromatów, a też na to, żeby kawa jak najmniej podrażniała żołądek. To także spowoduje, że liczba jej fanów calutki czas rośnie.

Na jakie akcesoria kuchenne nie zwracamy najczęściej uwagi a mogą być nam przydatne?

akcesoria do kuchni
Author: Skagerak
Source: www.smakprostoty.pl
W dzisiejszej rzeczywistości, gdy jesteśmy zabiegani nie mamy nierzadko czasu żeby poprzebywać dłużej w kuchni. Stąd też staramy się przeważnie zaopatrywać się w sprzęt wielofunkcyjny i akcesoria, które umożliwiają przyśpieszenie prac w kuchni. Warto jednakże od czasu do czasu zastanowić się nad akcesoriami, o których zazwyczaj się nie myśli, a które mogą zdecydowanie ułatwić nam codzienną pracę.

Kafetiery

Kawiarki
Source: www.garneczki.pl
Mickiewiczowski poemat Pan Tadeusz w jednej z ksiąg mówi o kawiarce – osobie znajdującej się w składzie służby w dworku szlacheckim, której zadaniem było przygotowywanie i osobliwe podawanie kawy z dbałością o stosowną oprawę.

Pojemniki oraz kompostowniki kuchenne

kuchnia
Author: FoodBankCENC.org
Source: http://www.flickr.com
Segregacja odpadków staje się coraz to bardziej popularna przede wszystkim w dużych miastach. Na osiedlach pojawiły się wielkie śmietniki przeznaczone do plastiku, szkła oraz papieru. Wytwórczość śmieci staje się coraz to wyższa, stąd najnowocześniejsze rozwiązania są potrzebne. Po wyniesieniu odpadków nadających się do recyclingu zostają jeszcze jednakże pozostałości pożywienia, z którymi nie mam co zrobić.

Ekskluzywne AGD

W natłoku firm zajmujących się sprzedażą urządzeń AGD i akcesoriów kuchennych prosto stracić orientację. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z gamą oferowanych produktów. Nowoczesna ostrzałka do noży, ładna krajalnica do chleba, a może designerska wyciskarka do cytryny? Sporo w kwestii zakupu zależy tu od kwestii indywidualnych wymogów jak również estetycznych gustów i finansowych możliwości konsumenta.

Pages