To musisz wiedzieć o żywności - tej bardziej i mniej zdrowej

Czytaj...

Termosy i garnki właściwych, polecanych fabrykantów

termos w koszyku
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Zestaw garnków i patelni niewątpliwie jest niezbędną rzeczą w każdej kuchni. Na rynku posiadamy obecnie rozległy wybór rozmaitych garnków, które wykonywane są z rozlicznego typu materiałów. Możemy wyróżnić garnki ceramiczne, garnki kryte warstwą teflonu albo także garnki metalowe.

Ekskluzywne AGD

W natłoku firm zajmujących się sprzedażą urządzeń AGD i akcesoriów kuchennych łatwo popaść w dezorientacje. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z gamą oferowanych akcesoriów. Piękna ostrzałka do noży, ładna krajalnica do chleba, a może designerska wyciskarka do cytryny? Dużo w kwestii zakupu zależy tutaj od kwestii personalnych wymogów jak również estetycznych gustów i finansowych predyspozycji kupującego.

Dla właścicieli lokali gastronomicznych ważna jest kooperacja z dostawcami produktów

Stragan z warzywami
Author: Andy Nobes
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej ludzi stawia na założenie swojego biznesu i coraz częściej jest to restauracja. Zapewne wynika to z faktu, że Polacy chętnie jedzą dokładnie w takich miejscach, a w przypadku dużych miast można liczyć na odwiedziny dużej ilości turystów.

Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z wszelkich usług piekarzy i słyszałeś o marce Jedność - powienieneś zaczerpnąć trochę informacji na temat tej działalności.

Przekąska
Author: J. Bałachowska
Source: Good Food
W obecnych czasach, którakolwiek dyscyplina ludzkiej działalności osiąga własne apogeum. Cywilizacja modernizuje się w zawrotnym tempie. Urządzenia zastępują pracowników, brak rzeczywistych, niegdyś rozchwytywanych profesji. Są jeszcze jednak w naszym kraju punkty z tradycją, w któryche nie - pieniądz, a uwielbienie do zajmowanej pracy czyni je specyficznym i zdobywającym poparcie.

Spotkanie firmowe z pysznymi potrawami - receptą na to okaże się catering

catering
Author: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Source: http://www.flickr.com
Wiele przedsiębiorstw urządza od czasu do czasu jakieś imprezy integracyjne, bankiety lub szkolenia. Z racji że w wielu przypadkach trwają one kilka godzin, potrzebne jest dostarczenie uczestnikom przekąsek i napojów, którymi będą mieli szansę ugasić pragnienie oraz pokonać uczucie głodu. Nie można albowiem zaprzeczyć, że z nienapełnionym brzuchem ciężko się pracuje lub przyswaja nowe umiejętności.

Sumplementy dla sportowców - czy należy je stosować?

sportowiec
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Izotoniki, glukoza, batony, koktajle - to tylko nieliczne ze znanych odżywek. Mogą mieć postać tabletek, proszku lub płynu. Dodają energii, odżywiają i dla wielu bywają niezastąpione w trakcie treningu sportowego. Kiedy warto po nie sięgnąć i czy są zdrowe?

Warzenie domowego piwa- od czego powinniśmy zacząć, aby spełnić swoje marzenie o wyprodukowaniu wyśmienitego piwa domowej roboty

piwo
Author: Frô de maracujá!
Source: http://www.flickr.com
Każdy miłośnik piwa chociaż raz zastanawiał się nad tym, żeby spróbować samodzielnie je wyprodukować. Warzenie piwa na własne potrzeby może być niezwykle fascynującym zajęciem, a radość po spróbowaniu własnego wyrobu z pewnością jest ogromna.

Pages