Suplementy

Czytaj...

Kiepsko widzisz, lecz obawiasz się zabiegu? Laserowa korekta oczu jest nowoczesna i pewna, po prostu idealna dla ciebie!

badanie wzroku
Author: Aaron Benitez
Source: http://www.flickr.com
Zdrowe widzenie jest niezbędne dla komfortu życia. Komplikacje związane z nieostrym widzeniem zapewniają mnogie ograniczenia w codzienności, zabierają zadowolenie z życia i nierzadko stają się podłożem frustracji. Osoby, które źle widzą, zazwyczaj zakładają okulary i soczewki korygujące, jednak też i to znacząco utrudnia życie i nie każdy okazuje się z takiego wyjścia zadowolony. Alternatywą może okazać się operacja.

Zamawiaj leki przez internet, bez recepty

Apteka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Pewnie nie raz spotkałeś się z problemem dostępności leków w aptece pod Twoim blokiem czy mieszkaniem? Musiałeś jeździć po całym mieście w poszukiwaniu tego, co lekarz wypisał na recepcie, a nie mogąc znaleźć leku w żadnej aptece musiałeś w końcu złożyć zamówienie w aptece i czekać kilkanaście dni na dostawę, która oczywiście była dodatkowo płatna? Albo spotkałeś się z przeterminowanym lekiem w aptece, który był trzymany na półce od kilku lat?

Apteka internetowa – pełna gama produktów na wstydliwe choroby

tabletki
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi boryka się z problemami, o których nie chce mówić. Sporo osób ma nawet kłopot z pójściem do lekarza nie wspominając o tym, by pójść do apteki na rogu i np. spytać o preparaty na potencję. Części osób po prostu nie mieści się to w głowie.

Alax oraz syliflex wśród ofert apteki internetowej

tabletki
Author: Nina Matthews Photography
Source: http://www.flickr.com
Internauci szukają w przestrzeni internetowej też podstawowych produktów. Jakiś czas temu do tego grona dołączyły również leki. Za pośrednictwem stron w sieci można odnaleźć niemało informacji na ich temat, takich jak przykładowo ulotka z podstawowymi danymi. Niemałe znaczenie ma także to, że najczęściej pojawia się dalsza informacja na temat ich dostępności w danej aptece. Między innymi alax jako lek jest chętnie wybierany przez osoby cierpiące z powodu problemów z przewodem pokarmowym i metabolizmem.

Grupa zakupowa aptek może zaprezentować ciekawą ofertę

apteka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ciekawa będzie franczyza apteki. Kiedy namyślamy się nad otwarciem swojej apteki, lecz obawiamy się, że nie odbije się ona przez rzesze aptek, które funkcjonują już od długiego czasu oraz do tego radują się świetną renomą, gdyż będą rozpoznawane w calutkim kraju, to należy się zastanowić nad odmiennym rozwiązaniem.

Atuty posiadania apteki sieciowej. Co właściciel otrzyma od franczyzodawcy?

symbol aptek
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy kojarzy sklepy sieciowe z modelu franczyzowego jako małe sklepy spożywczo-przemysłowe, do których wpadamy na drobne zakupy. Zadomowiły się w każdym – większym czy mniejszym miasteczku, a my zwykle jednorazowo nie zostawiamy w nich więcej niż kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Jednak obecnie wygląda na to, że apteki również mogą funkcjonować w tym modelu. Jakie zalety gwarantuje ten model właścicielowi apteki?

Dlaczego franczyza może wpływać na współczesny rynek farmaceutyczny w Polsce.

Apteka
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Nie ma praktycznie dzielnicy, na jakiej by nie było co najmniej kilku aptek, a często będzie ich znacznie więcej. Czy w takiej ilości są potrzebne, to inna rzecz, niemniej jeśli w tak dużej liczbie funkcjonują, to z pewnością im się to będzie opłacać. I rzeczywiście, otworzenie swojej apteki cały czas jest świetnym sposobem na prowadzenie biznesu, szczególnie jeżeli wejdzie się do jakiejś sieci franczyzowej.

Pages