Sprzęt do ćwiczeń

Czytaj...

Wybierając się na urlopową rowerową wyprawę pamiętajmy o zatroszczeniu się o formę, jak także kluczowym wyposażeniu oraz bezpieczeństwie

Namioty turystyczne
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Czas urlopowy to zachwycająca sposobność na wyprawę rowerową na łono natury nad jezioro lub w leśne obszary. Jest jeszcze czas żeby nabrać kondycji na energiczny odpoczynek na rowerze. To wymóg konieczny jeżeli postanawiamy jeździć na rowerową wyprawę poza dom nad wodę.

Trening siłowy - czyli o wyznaczaniu sobie celów jak również systematycznie pracy nad własnym postępem

trening obwodowy
Author: David Huang
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba uprawiająca sport zapewne zdaje sobie sprawę, jak mnóstwo radości można czerpać zauważając własny progres. Najbardziej wyczynowym sportem jest zapewne kulturystyka, jaka cieszy się niebywałą popularnością w sezonie letnim, ponieważ odpowiednia temperatura pozwala na wykonywanie wielu ćwiczeń terenowych. Trening siłowy niewątpliwie potrafi poprawić stan zdrowia, jak również samopoczucie, a w związku z tym posiada on wielu pasjonatów.

Zbliża się lato, pomyśl o aktywnościach motorowodnych!

jacht-obrazek
Source: pixabay.com
Jeśli lubisz spędzać wolny czas blisko zbiorników wodnych, na pewno nieraz z zazdrością patrzyłeś na osoby, które odpoczywają we własnych łódkach. Słońce świeci, ty i twoja ukochana opalacie się pijąc orzeźwiające napoje, wiatr dmie w żagiel, woda uroczo szumi - ciężko wymarzyć sobie mocniej relaksujący sposób spędzania wolnego czasu. Zważywszy jeszcze, że w pobliżu właściwie każdego miasta możemy odnaleźć jakieś większe jezioro. Nabrałeś ochoty na urzeczywistnienie swojego snu? Bardzo dobrze, gdyż kupno jachtu jest prostsze niż myślisz!

W jaki sposób dobrać dla siebie idealny jednoślad - czyli moda na rowerowe podróże trwa w najlepsze!

koszulka rowerowa Stanteks
Source: Stanteks
W ostatnich latach możemy zaobserwować naprawdę spore zainteresowanie jednośladami w Polsce. Jest to widoczne prawie że codziennie, zwłaszcza w okresie letnim, gdzie prawie wszędzie możemy zauważyć rowerzystów.

Upominek z wyższej półki. Co sprezentować dawno niewidzianej osobie?

Torebka
Author: pandzior.pl
Source: pandzior.pl
Ofiarować dobry i trafiony prezent przyjacielowi, to prawdziwe wyzwanie. Każdy, kto próbował ten wie, że nie jest to bułka z masłem. Czym dobrze jest się kierować? Można nabyć prezent dla faceta wiedząc o tym, czym zajmuje się on na co dzień. Możemy zakupić wyjątkową, skórzaną torbę czy portfel albo wytworny zegarek na rękę.

W jaki sposób wyselekcjonować bezpieczny obóz jeździecki? - porady

jazda konna
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Jest okres wakacji jak też letnich szaleństw. Z każdej strony zarzucani jesteśmy propozycjami wypoczynku mniej lub bardziej aktywnego. Wśród nich z pewnością znajdują się oferty niezatartych wakacji w siodle – które z nich wyselekcjonować? Czy nasze dzieciaki będą bezpieczne? Poniżej parę rad, na co zwrócić uwagę przy wyborze jeździeckiego obozu.


Pewne propozycje będą oferowały odpoczynek zorganizowany, inne – relaks w gospodarstwie agroturystycznym.

Pages