Redukcja czy masa? Czyli trochę o diecie

Czytaj...

Dobry produkt na…

Leki
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas odczuwał kiedyś ból. Wiemy, że ból może mieć różne nasilenie i jest całkiem inny we wszystkich miejscach. Z niektórymi bólami możemy funkcjonować, ba! potrafimy do nich przywyknąć. Czasem wiemy, że ból dość szybko minie i wtedy mamy świadomość, że nie musimy brać jakichkolwiek tabletek. Ale zdarza się i tak, że medykamenty są potrzebne. Jeśli kiedyś bolał nas kręgosłup to mamy świadomość, że z tym bólem trudno wytrzymać.

Jak powinna prezentować się domowa apteczka? O jakiego rodzaju środkach nie wolno zapominać?

apteczka
Author: Medisave UK
Source: http://www.flickr.com
Świetnie zaopatrzona apteczka domowa, to coś o co powinniśmy zadbać. Nie zawsze myślimy o tego typu sprawach, szczególnie jeśli nic się złego nie dzieje. Natomiast właśnie w momencie, kiedy dopadnie nas nieprzyjemna dolegliwość, to chodzenie przykładowo w środku nocy do punktu aptecznego, jest średnio przyjemne. Co będzie przydatne najbardziej w tego typu domowej apteczce?

Zdrowe oraz wyborne towary, jakie pochodzą z natury

Zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Natura ma nam do zaoferowania naprawdę dużo znakomitych, wyśmienitych i przede wszystkich zdrowych produktów, jakie dostarczają naszemu organizmowi sporo cennych minerałów i wartości odżywczych. Dodatkowo w takiej zdrowej oraz nieprzetworzonej żywności odszukamy również cenne dla naszego organizmu enzymy, proteiny, koenzymy a także błonnik, konieczne aminokwasy bądź odpowiednie oleje i tłuszcze.

Sezon jesienny w kuchni – przepisy i porady kulinarne z wykorzystaniem jarzyn i owoców sezonowych

Potrawy na stole
Author: Alpha
Source: http://www.flickr.com
Sezon jesienny to dość charakterystyczny czas w kuchni dla osób lubiących cynamon i zapach lasu. Na początku jesieni zwykle suszymy śliwki, warzywa i grzyby, robimy przetwory i wina, a na naszych stołach jeszcze goszczą owoce i warzywa sezonowe (dynia, cukinia). W domu roztaczają swój zapach pyszne jabłeczniki, wszelkie ciasta orzechowe czy tarty z gruszką i cynamonem na kruchym spodzie.

Powszednie wspomaganie zdrowia swojego ciała – czyli w co warto inwestować by zmaksymalizować efekty?

psy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dbanie o dobre zdrowie to w czasie chłodnych miesięcy zbiór czynności, których efekt jest tak samo zróżnicowany jak liczba dostępnych artykułów wspomagających. Przeważnie ciepła herbata to zbyt mało, a na antybiotyki jest za wcześnie.

Gdy nadciąga jesień przyda się terapia światłem

jesień
Author: frucht1991
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy dobrze wiemy, że o wiele lepiej się czujemy, gdy jest powyżej dziesięciu stopni i grzeje słońce niż w momencie, kiedy leje deszcz i za oknem jest szaro. Dlatego jesienią i zima wyjeżdżamy na wczasy do miejsc gdzie jest ciepło. Ale nie zawsze znajdujemy na taki wypad środki. Część osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, by trochę się pobudzić i mieć lepsze samopoczucie. Fototerapia, jest bardzo rozpowszechnionym sposobem leczenia nie tylko sezonowego przygnębienia, ale też stanów depresyjnych.

W jaki sposób funkcjonować z alergią na codzień ?

Chroń dziecko przed alergią!
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Współczesna medycyna walczy z wieloma częstymi chorobami. Należą do nich między innymi bardzo często obecnie występujące uczulenia. Są one także bardzo zróżnicowane, więc niekiedy trudno jest zdiagnozować je od razu. Z alergiami boryka się wiele osób, także dzieci. W wielu przypadkach są to objawy, z którymi da się funkcjonować na co dzień, przyjmując właściwe lekarstwa.

Pages