efekt

Czytaj...

Niezawodna pomoc dla pacjentów zmagających się z kłopotami psychicznymi

plaża
Author: Paulo Henrique Rodrigues
Source: http://www.flickr.com
Kłopoty psychiczne są ogromnym wyzwaniem dla wielu z nas. Warto zatem możliwie najszybciej zgłosić się po pomoc do psychologa, aby jednocześnie zadbać o swój komfort psychiczny.

Kilka przydatnych informacji o naszej skórze i spełnianych przez nią funkcji.

Niebezpieczne kosmetyki?
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Skóra stanowi naszą naturalną ochronę, chroniąc przed wpływem najróżniejszych zewnętrznych czynników. Jednak przez to jest też narażona na wiele rozmaitych zagrożeń, ma przykład pochodzących ze strony słońca.

Zespół suchego oka. Jak sobie pomóc?

Czy potrafisz odpoczywać?
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
To przypadłość obecnych czasów – klimatyzowanych mieszkań, długich godzin pracy przed pecetem, starzejącego się społeczeństwa. Na szczęście z zespołem suchego oka można poradzić sobie szybko jak też efektywnie.


By znaleźć się u źródła dyskomfortowej przypadłości, trzeba zajrzeć w głąb oczu.

Jeśli planujemy ładnie prezentować się na długo to na pewno suplementy na rzeźbę pomogą nam to dostać

bieg po zdrową sylwetkę
Author: Sammy Zimmermanns
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jeżeli popatrzmy na to, co się dzieje choćby w telewizji i na ulicach, to na pewno dostrzeżemy, że wyjątkowo dużą wagę jeszcze nagminniej przymocowuje się do tego, jak konkretny człowiek wygląda, czy jest wysportowany, korpulentny czy chudy.

Kontrowersyjny sposób czy coś zwyczajnego? Dlaczego zapłodnienie pozaustrojowe powoduje tak dużo kontrowersji? Czy to potrzebne?

In vitro technicians at work
Author: Luigi Guarino
Source: http://www.flickr.com
Zapłodnienie in vitro jest sposobem leczenia niepłodności. Wzbudza one wiele nieporozumień w społeczeństwie. Wiele osób wyraża sprzeciw, by taka metoda była legalna. W rzeczywistości, jest to jedna z technik rozrodu wspomaganego, zaś w praktyce polega na połączeniu gamet poza organizmem kobiet. Niestety, nie zawsze się udaje, więc tego typu zapłodnienie to proces wymagający dużej ilości prób. Ażeby został zakończony powodzeniem musimy wykorzystać wiele zarodków, co krytykują pewne środowiska. Jednocześnie, trzeba wiedzieć, że jeśli dla jakiejś pary nie istnieją inne sposoby na zapłodnienie, to in vitro jest jedyną możliwością na doczekanie się potomstwa.

Pages