oko

Czytaj...

Soczewki Johnson jednodniowe jako dobry pomysł na to jak radzić sobie z problemami wzrokowymi bez konieczności noszenia okularów

soczewki
Source: www.optyk-trejnowski.pl
Aktualnie coraz większa ilość osób ma kłopoty ze wzrokiem. Jest to związane z tym, że rosnąca liczba miejsc pracy jest powiązana z wymogiem spędzania więcej niż kilku godzin dziennie przed komputerem. Nie licząc tego trzeba wiedzieć, że sporo osób nie przestrzega fundamentalnych zasad, takich jak na przykład obowiązek robienia częstych przerw.

Prawdopodobnie wady wzroku w przyszłości będą wyłącznie wspomnieniem, przyczynią się do tego nowatorskie technologie

operacja okulistyczna
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
Nowatorskie procedury od paru lat pomagają wielu ludziom uwolnić się od uciążliwej wady wzroku. Laserowe korekcje stają się coraz popularniejsze i korzysta z nich coraz większa liczba pacjentów, którzy nie chcą już nosić soczewek kontaktowych.

Chciałabyś pracować jako opiekunka osoby starszej? Sprawdź, z czym konkretnie się to wiąże!

opieka nad osobami starszymi
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Zwykle praca opiekuna osób starszych nie kojarzy nam się właściwie z niczym pozytywnym, a jedynie z wielkimi\ogromnymi i niejednokrotnie uciążliwymi obowiązkami. Jeśli szukasz pracy właśnie w tym charakterze, wówczas powinnaś zapoznać się z naszym poradnikiem - sprawdź, czego możesz się spodziewać i jak skutecznie unikać różnego rodzaju przykrych niespodzianek!


Opieka nad osobą samodzielną

Chwalmy się ładnymi uśmiechami

ortodonta wola
Author: PHARMA CF
Source: PHARMA CF
Piękne siekacze są jak klejnoty i trzeba o nie dbać zanim niespodziewanie ich zabraknie. Codzienna higiena, systematyczne odwiedziny u ortodonty, a także niejedzenie słodkości, to podstawa w profilaktyce. Nie zawsze jednak wiemy, że wadliwy zgryz albo nawet brak jednego siekacza także mogą przyczyniać się do różnych niedogodności w buzi.


ortodonta wola
Author: PHARMA CF
Source: PHARMA CF
Zajęcia coachingowe
Author: Judit für NEUE STIMMEN
Source: http://www.flickr.com

Kiedy stomatolodzy stosują leczenie endodontyczne pod mikroskopem?

USG
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jednym z często wykonywanych w gabinecie stomatologicznym zabiegów jest leczenie endodontyczne. To popularna alternatywa dla usunięcia chorego zęba. Leczenie to opiera się na oczyszczeniu z drobnoustrojów wnętrza zębów i obumierających albo martwych tkanek miazgi.

Choroba oka – jakie są dostępne obecnie metody leczenia?

oko
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Zmysł wzroku, czyli zdolność do odbierania bodźców wywołanych przez światło widzialne, jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. To właśnie z tego powodu powinniśmy troszczyć się o oczy i kiedy tylko pojawi się taka konieczność poddawać się specjalistycznemu leczeniu, które pozwoli przez długie lata cieszyć się wzrokiem w świetnej kondycji. Do podstawowych wad wzroku należą przeróżne schorzenia siatkówki, dalekowzroczność, krótkowzroczność oraz astygmatyzm.

Pages