ciasteczka

Czytaj...

Nie samą aranżacją pomieszczeń żyjemy! Po urządzeniu kuchni trzeba wypróbować jej możliwości, piekąc np. amarantuski! Dziś przepis na te znakomite, zdrowe ciastka.

Ciastka
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com
Amarantuski to dobre ciasteczka, rewelacyjne jako przekąska, ponieważ nie znajdziemy w nich ani zbyt wiele kalorii ani glutenu. Możemy z tego powodu spożywać je w dużych ilościach bez obaw, że przybędzie nam w biodrach. Oprócz tego jak na słodkości są bardzo zdrowe. Posiadają amarantus bogaty w wapń, żelazo, magnez, błonnik, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, oraz cynk, potas i fosfor.

Croissant – doskonały na śniadanie

rogalik
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Crossaint to rogal rodem z Francji, którego nazwę każdy wymawia inaczej. Tyle że bez względu na sposób artykulacji, warto się przejść do piekarni i skosztować tego rodzaju pyszności choć raz. Rogal jest wyrabiany z ciasta francuskiego. Z tego powodu jest chrupiący i delikatny, a przy tym wyjątkowo pyszny. Co najważniesze, są one zdecydowanie bardziej zdrowe niż słodycze, które proponują jedynie kakao i cukier.

Prosty sposób na ciastka kokosowe

kokosowe ciastka
Author: Jaro Larnos
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie wnętrza są inne i wymagają odmiennego traktowania. Istnieją jednak także ogólne zasady, które da się wykorzystywać zawsze wtedy, kiedy wyposażamy pokój. Jedna ze stałych zasad mówi, aby zawsze jednoznacznie wskazać centralny element w aranżacji, dotyczy to zwłaszcza salonu. Przede wszystkim, kabina bez brodzika doskonale wygląda.