ciasteczka

Czytaj...

Nie samą aranżacją pomieszczeń żyjemy! Po urządzeniu kuchni trzeba wypróbować jej możliwości, piekąc np. amarantuski! Dziś przepis na te znakomite, zdrowe ciastka.

Ciastka
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com
Amarantuski to smaczne ciastka, świetne jako przekąska, bo nie mają ani nadmiaru kalorii ani glutenu. Można więc zjadać je w sporych ilościach nie martwiąc się, że skończy się to źle dla naszej wagi. Ponadto jak na ciastka są bardzo zdrowe. Zawierają amarantus który zawiera w wapń, żelazo, magnez, błonnik, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, oraz cynk, potas i fosfor.

Croissant – doskonały na śniadanie

rogalik
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Crossaint to rogal rodem z Francji, którego nazwę każdy wymawia inaczej. Tyle że bez względu na sposób artykulacji, warto się przejść do piekarni i skosztować tego rodzaju pyszności choć raz. Rogal jest wyrabiany z ciasta francuskiego. Z tego powodu jest chrupiący i delikatny, a przy tym wyjątkowo pyszny. Co najważniesze, są one zdecydowanie bardziej zdrowe niż słodycze, które proponują jedynie kakao i cukier.

Prosty sposób na ciastka kokosowe

kokosowe ciastka
Author: Jaro Larnos
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie wnętrza są inne i wymagają odmiennego traktowania. Istnieją jednak także ogólne zasady, które da się wykorzystywać zawsze wtedy, kiedy wyposażamy pokój. Jedna ze stałych zasad mówi, aby zawsze jednoznacznie wskazać centralny element w aranżacji, dotyczy to zwłaszcza salonu. Przede wszystkim, kabina bez brodzika doskonale wygląda.