Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/szymiec.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/szymiec.pl/includes/theme.inc).

jedzenie

Czytaj...

Dieta dr Budwig - olej lniany jako lekarstwo na wszelakie dolegliwości

Olej lniany
Author: Garyy Knight
Source: https://www.flickr.com
Dieta dr Budwig najczęściej jest określana jako antynowotworowa, choć ma pomagać także w innych chorobach. Autorką diety jest dr Johanna Budwig. Była ona absolutną specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła choroby odpowiednim odżywianiem. Omówioną tutaj dietę przedstawiła w 1951 roku. Ten sposób odżywiania służy przede wszystkim do tego, aby dostarczać naszemu organizmowi przykładowo błonnik, antyoksydanty lub kwas omega-3.

Czy pragniemy być zatrudnieni jako opiekunka w Niemczech?

opiekunka w niemczech
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Gdy szukamy zatrudnienia zagranicą, to musimy się namyślić co pragniemy zrobić oraz jakie mamy predyspozycje. Jeśli potrafimy opiekować się osobami starszymi, lub chorymi, to zatrudnienie zagranicą znajdziemy bez żadnych kłopotów.

Patyczki do szaszłyków - element przydatny w czasie grillowania. Warto o nie zadbać

Elektryczny grill
Author: First Austria
Source: First Austria
Zbliża się lato, a więc wspaniały czas dla zwolenników spędzania czasu na świeżym powietrzu – chociażby miłośników grillowania. Mało jest ludzi, które nie lubią uczestniczyć w grillowaniu. Nawet jeśli osobiście nie mają umiejętności aby przyrządzić smaczne, grillowane potrawy, chętnie biorą udział w grillowych spotkaniach. Nie dziwi to, gdyż zestawienie pysznego jedzenia, ze spotkaniem ze znajomymi na łonie natury to doskonały sposób na spędzenie każdego wolnego czasu.

O czym trzeba pamiętać organizując wydarzenia np. w formie warsztatu w Łodzi

miejsce
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Duże miasta jak Łódź od paru lat stają się popularnymi punktami na mapie kraju,w jakich z coraz bardziej zauważalną częstotliwością organizuje się różnego rodzaju warsztaty łączące się z rozwojem swoich kompetencji.

Czemu warto pić wino? Jakie są tego powody?

Karafka do wina
Author: Blomus
Source: Blomus
Mawia się, iż wino to najzdrowszy z alkoholi. Nie jest to żaden wymysł, ponieważ tak rzeczywiście jest, na co wskazują liczne badania oraz obserwacje. Picie tego trunku wpływa bardzo dobrze na wiele dziedzin naszego życia. Sprawdźmy jak wiele ma plusów. Co ważne daje długowieczność, a to dzięki dużej zawartości resweratrolu, to znaczy bardzo silnego przeciwutleniacza, jaki stymuluje gen długowieczności - SIR2.

Dbanie o zdrowie przy zastosowanie naturalnych środków. Jakie naturalne produkty można z powodzeniem stosować na co dzień zamiast chemicznych środków?

lekli, pigułki, tabletki
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie z jak najbardziej naturalnych rzeczy to nie jest jakaś fanaberia, a coś czego pozytywne działanie mogły obserwować chociażby nasze babcie kiedyś. Fakt, iż dawniej właściwie nie było większego wyboru, dlatego też stosowano to co było w danej chwili pod ręką. Natomiast sporo z takich rzeczy możemy stosować z pożytkiem dla nas samych i obecnie. Nie niszcząc zdrowia bez potrzeby chemicznymi środkami.

Pages