jedzenie

Czytaj...

W kuchni musi panować praktycznie zawsze porządek.

patelnia
Author: Vassilis
Source: http://www.flickr.com
Jest to miejsce, w jakim nie tylko przygotowuje się posiłki, ale również bardzo często je się spożywa. W związku z tym liczy się przede wszystkim estetyka tego pomieszczenia. Faktycznie w pierwszej kolejności może nam na myśl wpadać kolor ścian, albo tekstura płytek, żeby kuchnia wydawała się maksymalnie schludna. Ale wszystko chowa się w rozmaitych detalach, również w tym, jakich naczyń używamy do gotowania i przygotowywania innych rzeczy.

Dieta dr Budwig - olej lniany jako lekarstwo na wszelakie dolegliwości

Olej lniany
Author: Garyy Knight
Source: https://www.flickr.com
Dieta dr Budwig najpowszechniej jest określana jako antynowotworowa, chociaż ma pomagać także w innych schorzeniach. Twórcą diety jest dr Johanna Budwig. Była ona absolutną specjalistką biochemii tłuszczów, proponowała leczenie dolegliwości racjonalnym odżywianiem. Opisaną tutaj dietę stworzyła w 1951 roku. Ten sposób odżywiania służy głównie do tego, żeby dostarczać naszemu organizmowi przykładowo błonnik, antyoksydanty lub kwas omega-3.

Dbanie o zdrowie przy zastosowanie naturalnych środków. Jakie naturalne produkty można z powodzeniem stosować na co dzień zamiast chemicznych środków?

lekli, pigułki, tabletki
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Używanie jak najbardziej naturalnych produktów to nie jest swego rodzaju fanaberia, a coś czego pozytywny wpływ mogły obserwować choćby nasze babcie na co dzień. Fakt, że dawniej właściwie nie było innego wyboru, z tego powodu też używano tego co było wtedy dostępne. Natomiast wiele z takich rzeczy możemy stosować z pożytkiem dla naszego zdrowia i dziś. Nie trując się bez potrzeby chemicznymi środkami.

Stolica Dolnego Śląska zapewnia dużo ewentualności przyjemnego spędzania czasu, znajdź tylko dobre lokale

Elegancki lokal gastronomiczny
Author: Nina Matthews Photography
Source: http://www.flickr.com
Stolica województwa dolnośląskiego może pochwalić się sporym zainteresowaniem pośród turystów z Polski oraz ze świata. Miasto okazuje się niezwykle ciekawe pod względem obecnych na miejscu zabytków oraz atrakcji. Miejscowa zabudowa jest doprawdy urocza, a doskonale rozbudowana baza turystyczna sprawia, że na miejscu nie brakuje ani komfortowych miejsc noclegowych ani znakomitych lokali gastronomicznych.

Patyczki do szaszłyków - element przydatny w czasie grillowania. Warto o nie zadbać

Elektryczny grill
Author: First Austria
Source: First Austria
Zbliża się lato, a więc doskonały czas dla miłośników biesiadowania w plenerze – w tym miłośników grillowania. Niewiele jest osób, które nie lubią brać udziału w grillowaniu. Nawet jeżeli osobiście nie mają do tego smykałki aby przyrządzić pyszne, potrawy na grillu, chętnie uczestniczą w grillowych imprezach. Nie jest to dziwne, gdyż połączenie pysznego jedzenia, ze spotkaniem z grupą znajomych na łonie natury to świetny sposób na spędzenie naszego wolnego czasu.

Czemu warto pić wino? Jakie są tego powody?

Karafka do wina
Author: Blomus
Source: Blomus
Nie od dziś słyszymy, iż wino jest najzdrowszym z alkoholi. Nie jest to jakiś wymysł, gdyż tak rzeczywiście jest, co potwierdzają liczne badania i obserwacje. Spożywanie tego trunku wpływa bardzo dobrze na sporo rzeczy. Sprawdźmy jak wiele posiada plusów. Przede wszystkim gwarantuje długowieczność, a to za sprawą dużej zawartości resweratrolu, czyli bardzo mocnego przeciwutleniacza, który stymuluje gen długowieczności - SIR2.

Pages