jedzenie

Czytaj...

Dbanie o zdrowie przy zastosowanie naturalnych środków. Jakie naturalne produkty można z powodzeniem stosować na co dzień zamiast chemicznych środków?

lekli, pigułki, tabletki
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Używanie jak najbardziej naturalnych produktów to nie jest swego rodzaju fanaberia, a coś czego pozytywny wpływ mogły obserwować choćby nasze babcie na co dzień. Fakt, że dawniej właściwie nie było innego wyboru, z tego powodu też używano tego co było wtedy dostępne. Natomiast wiele z takich rzeczy możemy stosować z pożytkiem dla naszego zdrowia i dziś. Nie trując się bez potrzeby chemicznymi środkami.

Dieta dr Budwig - olej lniany jako lekarstwo na wszelakie dolegliwości

Olej lniany
Author: Garyy Knight
Source: https://www.flickr.com
Dieta dr Budwig najpowszechniej jest określana jako antynowotworowa, choć ma pomóc także w innych chorobach. Twórcą diety jest dr Johanna Budwig. Była ona wielką specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła choroby racjonalnym odżywianiem. Omówioną tutaj dietę przedstawiła w 1951 roku. Ten sposób żywienia służy przede wszystkim do tego, żeby dostarczyć naszemu organizmowi przykładowo błonnik, antyoksydanty czy kwas omega-3.

Stolica Dolnego Śląska zapewnia dużo ewentualności przyjemnego spędzania czasu, znajdź tylko dobre lokale

Elegancki lokal gastronomiczny
Author: Nina Matthews Photography
Source: http://www.flickr.com
Stolica województwa dolnośląskiego może pochwalić się sporym zainteresowaniem pośród turystów z Polski oraz ze świata. Miasto okazuje się niezwykle ciekawe pod względem obecnych na miejscu zabytków oraz atrakcji. Miejscowa zabudowa jest doprawdy urocza, a doskonale rozbudowana baza turystyczna sprawia, że na miejscu nie brakuje ani komfortowych miejsc noclegowych ani znakomitych lokali gastronomicznych.

Patyczki do szaszłyków - element przydatny w czasie grillowania. Warto o nie zadbać

Elektryczny grill
Author: First Austria
Source: First Austria
Zbliża się lato, a więc doskonały czas dla miłośników biesiadowania w plenerze – w tym miłośników grillowania. Niewiele jest osób, które nie lubią brać udziału w grillowaniu. Nawet jeżeli osobiście nie mają do tego smykałki aby przyrządzić pyszne, potrawy na grillu, chętnie uczestniczą w grillowych imprezach. Nie jest to dziwne, gdyż połączenie pysznego jedzenia, ze spotkaniem z grupą znajomych na łonie natury to świetny sposób na spędzenie naszego wolnego czasu.

Czemu warto pić wino? Jakie są tego powody?

Karafka do wina
Author: Blomus
Source: Blomus
Nie od dziś słyszymy, iż wino jest najzdrowszym z alkoholi. Nie jest to jakiś wymysł, gdyż tak rzeczywiście jest, co potwierdzają liczne badania i obserwacje. Spożywanie tego trunku wpływa bardzo dobrze na sporo rzeczy. Sprawdźmy jak wiele posiada plusów. Przede wszystkim gwarantuje długowieczność, a to za sprawą dużej zawartości resweratrolu, czyli bardzo mocnego przeciwutleniacza, który stymuluje gen długowieczności - SIR2.

Czy pragniemy być zatrudnieni jako opiekunka w Niemczech?

opiekunka w niemczech
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy zatrudnienia zagranicą, to musimy się namyślić co chcemy zrobić oraz jakie prezentujemy predyspozycje. Kiedy chcemy opiekować się osobami starszymi, albo schorowanymi, to zatrudnienie zagranicą znajdziemy bez żadnych problemów.

Pages