fitness

Czytaj...

Kimona oraz sprzęt sportowy wysokiej kasy

dziewczyna na sportowo
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce skrajności. Z jednej strony jeszcze nigdy wcześniej człowiek nie stał przed taką wielką sumą możliwych decyzji. Jesteśmy całkowicie wolni i w zasadzie jedyne ograniczenie to stan konta w banku. Szansa robienia tylu zapierających dech w piersiach rzeczy powoduje niespodziewaną zależność - im otrzymujemy szerszy wybór, tym bardziej prawdopodobne, że nie wybierzemy nic.

Ćwicz skutecznie we własnym mieszkania

siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
Całe mnóstwo ludzi w naszym kraju jest obecnie zainteresowanych różnymi dyscyplinami sportowymi czy szeroko rozumianym fitness, ponieważ temat ten w ciągu ostatnich kilku lat zdobył naprawdę sporą popularność. Nie ma w tym jednak niczego szczególnie dziwnego, bowiem coraz częściej zaczynamy sobie po prostu zdawać sobie sprawę z tego, że przy dobrym podejściu oraz silnej woli każdy z nas może skutecznie zatroszczyć się o swój organizm i przede wszystkim zapewnić sobie faktycznie dobry wygląd zewnętrzny.

Obecny wiek to czas kultu na szczupłe sylwetki i wieczną młodość - należy zatem zadbać o siebie i być zawsze uśmiechniętą

Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Współczesny czas jest szalenie mocno skoncentrowany na wyglądzie. Czasami jest to trend wyolbrzymiony i prowadzący do takiego stanu, że modelki cierpią na anoreksję, ale z drugiej strony należy podejść zdroworozsądkowo do swojego zdrowia oraz troszczyć się o siebie.


Otyłość powoduje rzeszę problemów i chorób.

Ćwiczenia oraz treningi są szalenie istotne dla wszystkich — w szczególności dla tych, którzy mają siedzący tryb życia

trener
Author: Florent Chretien
Source: http://www.flickr.com
Sporym problemem dla znacznej grupy osób, które chciałyby trenować, jest ich słomiany zapał. Nie potrafią znaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń.

Czy suplementacja w trakcie ćwiczeń na siłowni jest potrzebna?

ćwiczymy sylwetkę
Author: Go Sport
Source: Go Sport
Aktualnie wygląd stał się jedną z najistotniejszych rzeczy, na którą najczęściej zwracamy naszą atencję. Nic dziwnego, skoro zewsząd jesteśmy zasypywani zdjęciami wyrzeźbionych ludzi, którzy dumnie i z uśmiechem na twarzy pokazują swoje godne pozazdroszczenia ciała.

Pages