alkohol

Czytaj...

Dieta wątrobowa: W jaki sposób odżywiać się, gdy borykamy się z problemami wątroby?

Zupa cebulowa
Author: Międzybrodzkie Makarony
Source: Międzybrodzkie Makarony
Dieta wątrobowa to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z kłopotami wątrobowymi. Najważniejsze jest, żeby posiłki były lekkostrawne. Ten sposób przygotowania posiłków pozwoli na regenerację wątroby po zapaleniu czy nawet marskości. Należy pamiętać, że na problemy z wątrobą mogą wpływać również inne czynniki, jak stresujące życie bądź nieodpowiednia dieta.

Jak powinniśmy popijać leki, żeby nie sprawić sobie kłopotów? Czego unikać?

Suplementy
Author: Infrogmation of New Orleans
Source: http://www.flickr.com
Tabletki, kapsułki, pastylki – kto z nas ich nie łyka? Faktem jest, że sposób, w jaki przyjmujemy lekarstwa ma niezwykłe znaczenie. Najlepsza jest zwyczajna woda i to nią popijamy zażywane pastylki. W jaki sposób w takim razie nie należy popijać leków?

W wypadku, kiedy masz problem z piciem, najwyższy moment pomyśleć o odwyku i fachowej pomocy

aklohol
Author: Daniel70mi
Source: http://www.flickr.com
Alkoholizm jest bardzo podstępną przypadłością, która wywiera druzgocący wpływa na całe funkcjonowanie człowieka, którego dotyka, jak również jego najbliższych. W Polsce problem z alkoholem okazuje się dosyć powszechny oraz bynajmniej nie tyczy tylko osób z nizin społecznych. Alkohol piją biedni i bogaci, mężczyźni i panie, a coraz częściej słyszy się także o przypadkach, gdy po napoje wyskokowe sięgają młodsi nastolatkowie, a nawet dzieci. W wielu sytuacjach nieodzowna jest fachowa pomoc dla uzależnionych.

Odtruwanie alkoholowe w naszej stolicy - na co dokładnie działa i ile może na konkretnie wynieść?

endokrynolog
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Przerwanie alkoholizmu nie jest prostą sprawą, albowiem przede wszystkim to osoba chora powinna podjąć decyzję na temat leczenia, a jak bardzo wielu spośród nas wie, te konkretne osoby najczęściej tego w ogóle nie chcą, dopóki to nie wydarzy się jakaś tragedia.

Pages