alkohol

Czytaj...

Jak powinniśmy popijać leki, żeby nie sprawić sobie kłopotów? Czego unikać?

Suplementy
Author: Infrogmation of New Orleans
Source: http://www.flickr.com
Tabletki, kapsułki, pastylki – któż z nas ich nie brał? Faktem jest, że sposób, w jaki przyjmujemy leki ma duże znaczenie. Najdogodniejsza jest zwykła woda i to nią powinniśmy popijać przyjmowane medykamenty. W jaki sposób w takim razie nie można popijać leków?

Dieta wątrobowa: W jaki sposób odżywiać się, gdy borykamy się z problemami wątroby?

Zupa cebulowa
Author: Międzybrodzkie Makarony
Source: Międzybrodzkie Makarony
Dieta wątrobowa to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami wątrobowymi. Najważniejsze jest, aby produkty były lekkostrawne. Taki sposób odżywiania pozwoli na zregenerowanie wątroby po zapaleniu lub nawet marskości. Warto mieć świadomość, że na problemy z wątrobą mogą wpłynąć również inne czynniki, jak stres bądź nieodpowiednia dieta.

Kilka podstawowych informacji na temat roli, jaką spełnia trzustka w naszych organizmach.

chora trzustka objawy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Na pytanie, czym się zajmuje trzustka i jakie są jej podstawowe zadania, z pewnością duża część z nas nie dałaby rady nic sensowego powiedzieć. I w pewnym sensie jest to zrozumiałe, bowiem organ ten jest głęboko schowany, i jeżeli nie będzie doskwierał, to zdecydowana większość ludzi nawet nie będzie miała świadomości jego istnienia.

Kłopoty z trzustką To nie przelewki! Sprawdź co może Ci grozić!

Zdjęcie tatr
Source: astrojawil.pl
Trzustka jest specyficznym narządem, bez którego nikt nie może normalnie żyć. Nie można jej przeszczepić, natomiast życie z chorą, bądź niedziałającą jest niemożliwe, w związku z czym niezwykle ważne jest jej kontrola i uważne zwracanie uwagi na niepokojące symptomy.


Jeśli ambarasem może okazać się chora trzustka objawy obowiązkowo trzeba jak najszybciej sprawdzić – w Internecie lub za pomocą wizyty z doktorem pierwszego kontaktu.

Pages