żywność

Czytaj...

Na czym polega proces chłodzenia produktów? Jaką rolę odgrywają w tym komory chłodnicze?

chłodnia
Author: Bruce Guenter
Source: http://www.flickr.com
Komora chłodnicza jest to chłodzone pomieszczenie, w jakim przetrzymuje się żywność, a to jest pomocne w obniżeniu jakości dość łatwo psujących się produktów spożywczych. Najbardziej ważnym ich zadaniem jest schłodzenie świeżej, wstępnie schłodzonej oraz zmrożonej żywności.

Co warto jeść oraz pić, po to by mieć zdrowie oraz idealną sylwetkę?

herbata
Author: Frank Haferkorn
Source: http://www.flickr.com
Odżywianie jest jednym ze szczególnie potrzebnych elementów naszego życia. Właściwa dieta połączona z intensywnym treningiem, nie tylko świetnie wpływa na masę naszego ciała, ale także na układ odpornościowy. Powinniśmy tu pomyśleć co tak naprawdę jest zdrową żywnością uwzględniając nie tylko o pokarm, ale też płyny, jakie spożywamy.

Ogromną popularność otrzymują ekologiczne produkty kosmetyczne i żywnościowe

jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach można zaobserwować niesłychany wzrost zainteresowania zdrową żywnością. Coraz to więcej ludzi lubi ekologiczne produkty, z których przyrządza potrawy dla całej familii. To samo tyczy się kosmetyków, jakie wytwarzane z prostych składników są lepsze nie wyłącznie dla zdrowia, ale też dla środowiska.

Programy zarządzania ISO - jak działają, w czym są bardzo przydatne?

Makaronowe risotto
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Na pewno powinieneś przeczytać ten artykuł jeśli pracujesz w branży gastronomicznej albo jeżeli po prostu interesuje Cię tematyka dobrego odżywiania. Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć temat prawa żywnościowego, które wciąż w naszym kraju niestety nie jest na dobrym poziomie. Kiedy mówi się o prawie żywnościowym w państwie, często ma się na myśli prawo rolne oraz doczepiane do niego prawo ochrony żywności.

A kiedy kończy się zimowy czas to pojawia się problem z... wagą. Jak sobie z tym poradzić|dać radę? Jak mieć formę, gdy przyjdzie wiosna?

tort
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
kiedy wartość temperatury rośnie to znak, iż pora wyrzucić parę niepotrzebnych partii ubrań. Do szafki chowamy kurtki, golfy, odkładamy buty na okres zimowy, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednak trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas ciut, tak, siedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i objadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, zero ruchu – to drobiazgi, które wpływają na nowe, zbędne kilogramy.

Coraz to więcej ludzi ciekawi się zdrowym stylem życia oraz ekologiczną żywnością

zdrowa, ekologiczna żywność
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Panujący współcześnie styl na zdrowe żywienie się jest coraz to bardziej lubiany. Wielu ludzi interesuje się tą problematyką i decyduje na odmianę swojej bieżącej diety na zdrowszą. Rezygnują z sprawunków w centrach handlowych i selekcjonują wyłącznie te sklepy, jakie oferują artykuły ekologiczne.

Z jakich powodów należy odpowiednio się odżywiać?

kurczak z ryżem
Author: Lim Ashley
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie pojęta żywność ekologiczna cieszy się w chwili obecnej znaczną popularnością w naszym kraju, chociaż jeszcze stosunkowo niedawno była ona u nas właściwie nieznana. Ciężko jednak byłoby się temu dziwić, bo należy tylko zapoznać się z nią nieco bliżej aby w mgnieniu oka móc stwierdzić, że faktycznie może ona być rewelacyjną propozycją dla każdego, kto tylko chciałby faktycznie dobrze się odżywiać i troszczyć się dzięki temu o swoje ciało. Przecież obecne produkty spożywcze które są dostępne w sklepach są dosłownie wypełnione najróżniejszymi środkami chemicznymi, które raczej niezbyt dobrze oddziałują na nasz organizm.

Pages