organizm

Czytaj...

Jakie białko jest najbardziej odpowiednie dla sportowców? O jakich sprawach pamiętać? Jaki produkt należy kupić?

lampa
Author: Sagaform
Source: Myin.pl
Odpowiedniej jakości białko jest podstawą dla każdej osoby planującej powiększyć masę mięśniową lub zgubić niepotrzebną tkankę tłuszczową. W takich przypadkach warto posiłkować się jakościowym białkiem, jakie powinno stanowić podstawę suplementacji.


Białkowe odżywki mają oczywiście różnorodne zastosowania.

Które suplementy diety warto przyjmować?

para
Author: leonardo samrani
Source: http://www.flickr.com
Suplementy – czasopisma zalane są ich reklamami, natomiast producenci prześcigają się w wynajdywaniu kłopotów zdrowotnych, na jakie ich suplementy miały by pomagać.


Jednak czy faktycznie potrzebujemy suplementów diety, jeśli odżywiamy się zdrowo? Naukowe badania nie są jednoznaczne w kwestii suplementów diety, po części z powodu, że suplementy diety może wytwarzać każdy, a nie tylko przedsiębiorstwa farmaceutyczne.

Czemu trzeba troszczyć się o wzrok? Gdzie pójść, w przypadku problemów z oczami?

Pigułki
Author: Roger Newbrook
Source: http://www.flickr.com
Wzrok jest jednym z ważniejszych zmysłów naszego ciała, o który musimy odpowiednio dbać. Pozwala on nam normalnie działać oraz powoduje, iż możemy cieszyć się z otaczającego nas świata.

Probiotyki – mikroorganizmy które leczą i pomagają podnieść odporność

Nie daj się jesiennemu przesileniu
Author: KIKKOMAN
Source: KIKKOMAN
Słowo probiotyk oznacza dla zdrowia. Według definicji światowej Organizacji Zdrowia probiotyki to żywe bakterie, które podane w odpowiedniej dozie wywierają pomyślny wpływ na zdrowie gospodarza.

Czym zajmuje się protetyk? Czemu troska o zęby jest tak istotne? Co warto wiedzieć na ten temat?

protetyk wołomin
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii, jaki polega na przywróceniu pierwotnych warunków zgryzowych po uszkodzeniu lub utracie naturalnych zębów. Przeprowadza się to przy pomocy specjalnych uzupełnień - implantów lub protez.

Poszukujesz smacznego a równocześnie zdrowego naparu dla siebie? Wypróbuj, jak smakuje herbatka Rooibos

filiżanka herbaty
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Każdego dnia człowiek spożywa naprawdę wiele płynów, zarówno do popicia posiłków, jak również dla zwykłego gaszenia pragnienia. Spożywanie odpowiedniej ilości płynów szczególnie istotne okazuje się w sezonie letnim, gdyż panują upały oraz wraz z potem traci się cenne składniki. Bardzo istotną sprawą jest, aby spożywać zdrowe napoje. To, co pijemy, ma ogromne znaczenia dla naszego zdrowia oraz formy.

Zagrożenia dla naszego zdrowia - jak im zapobiegać...

Termometr
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach w dużych metropoliach nie brak wielu niebezpieczeństw dla zdrowia. Niebezpieczeństwa te mogą przybrać najróżniejsze postaci. Jedną z tych najgroźniejszych może okazać się alergia. Coraz więcej najmłodszych zaczyna być alergikami. Dziś w przedszkolach jest mnóstwo dzieci ze stwierdzoną alergią.

Pages