wizyta

Czytaj...

Prywatne świadczenia medyczne, na które decyduje się aktualnie coraz więcej osób.

gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Nie jest wcale dziwne, że na prywatne świadczenia lekarskie zdecydowanych jest aktualnie znacznie więcej pacjentów. Mają świadomość oni, że jeżeli chcieliby wpisać się na wizytę w placówce mającej kontrakt z NFZ to czas oczekiwania na konsultację pozostawałby długi. A to abstrahując od tego, z jaką ktoś chorobą się zmaga.

Kiedy powinniśmy wybrać się do psychologa? Co powinniśmy wiedzieć? Co możemy dzięki temu zyskać?

psycholog
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kiedy warto pomyśleć o wizycie u psychologa? Kiedy zrozumiemy, iż to już jest ta chwila, iż nic nam nie pomaga więc musimy umówić się na wizytę? Objawów tego stanu może być bardzo dużo, jednakowoż to my powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie: czego oczekujemy od takiej wizyty. Czemu to takie ważne?

Jakimi sposobami powinno się dbać o stan swojej jamy ustnej, jakie znaczenie mają regularne przeglądy u stomatologa.

zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Choroby uzębienia to jeden z najważniejszych problemów cywilizacji, w której żyjemy. Z jednej strony do kupienia są coraz lepsze pasty do zębów, profilowane szczoteczki i różnego rodzaju płyny, lecz i tak bardzo duża ilość dzieci i dorosłych miewa kłopoty z ubytkami. Wpływ na to ma kilka rzeczy. Nawet najlepsza szczoteczka oraz pasta pomogą niewiele, jeżeli ktoś ich nie będzie systematycznie używał, a nieregularne i niedokładne mycie zębów jest niestety bardzo powszechne, zwłaszcza pośród młodzieży.

Wsparcie wzorku metodą laserową

wzrok
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy mają problemy ze wzrokiem doskonale wiedzą, jak bardzo jest to męczące. Możemy oczywiście do końca życia wkładać na nos okulary albo zamęczać się z soczewkami, ale zdarza się, że wsparciem może okazać się medycyna. Warto udać się do okulisty prywatnie, najlepiej do którejś z klinik okulistycznych na terenie Polski i dowiedzieć się, czy nasza wada wzroku może być poddana laserowemu zabiegowi. Taka laserowa korekta wzorku sporo kosztuje.

Z jakich powodów tak wielu ludzi ma problemy ze stanem zębów, dlaczego systematyczne wizyty u dentysty są tak istotne.

zima
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Przyglądając się reklamom telewizyjnym wiele z nich będzie dotyczyło środków do pielęgnacji zębów - pasty, płyny do płukania czy szczoteczki bez przerwy spoglądają na nas ze szklanych ekranów.

Wszystko, co należy wiedzieć o aptekach internetowych

Suplementy diety
Author: iStock
Source: iStock
O tym, że branża farmaceutyczna doskonale radzi sobie w handlu internetowym, nie ma potrzeby nikogo przekonywać. Na dzień dzisiejszy wyraźnie rośnie liczba aptek internetowych, chociaż z opublikowanych danych wynika, że lepiej radzą sobie firmy, które oprócz sklepów on-line, posiadają oprócz tego placówki handlowe. Klienci z reguły zamawiają leki on-line i odbierają je w zwykłej aptece. W ten sposób można faktycznie kupić lek w niższej cenie, ponieważ zaoszczędzamy na kosztach przesyłki. Naturalnie zakup leków przez internet ma swoje plusy i minusy.

Pages