dania

Czytaj...

Zamawiaj dietetyczne jedzenie w trakcie swojej pracy.

Śniadanie dla sportowca
Author: Bielmar
Source: Bielmar
Prawidłowe odżywianie jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. To przecież pokarm dostarcza nam potrzebna do życia elementy, a także witalność. Powinniśmy zatem przykładać dużą uwagę do komponowania każdych posiłków. Nasza dieta powinna być właściwie ułożona, tak by nie brakowało nam żadnych potrzebnych elementów.

Chcesz się odchudzać, ale nie masz czasu przygotowywać zdrowych posiłków? Stworzono rozwiązanie idealne dla ciebie!

schudnąć z dietą z dowozem
Author: Dmitry Sunagatov
Source: Fotolia.com
Coraz więcej ludzi chce się zdrowo odżywiać i walczyć z nadprogramowymi kilogramami. Z pewnością zaświadczą, że nie bywa to taka prosta sprawa, jak może zdawać się w pierwszej chwili. Wyjątkowo ważne staje się, by jadać jedynie te produkty, które wyznacza określona dieta, nie wolno jeść między posiłkami, jak też należy zagwarantować sobie właściwą dawkę aktywności. Czasem nie bywa lekko tego wszystkiego dopilnować.

Sezon jesienny w kuchni – przepisy i porady kulinarne z wykorzystaniem jarzyn i owoców sezonowych

Potrawy na stole
Author: Alpha
Source: http://www.flickr.com
Sezon jesienny to dość charakterystyczny czas w kuchni dla osób lubiących przyprawy korzenne i leśne aromaty. Na początku jesieni najczęściej suszymy śliwki, pomidory i grzyby, kończymy robić przetwory i nalewki, a na naszych stołach jeszcze prym wiodą owoce i jarzyny sezonowe (kabaczek, cukinia). W domu pachną pyszne jabłeczniki, orzechowce albo tarty ze śliwkami na pod kołderką z piany.

Nie dostrzegasz rezultatów odchudzania? Wypróbuj sprawdzone przepisy kulinarne

sałatka
Author: Tarsmak
Source: Tarsmak
Nie możesz zapiąć suwaka w spódnicy? A może twoje ukochane spodnie dżinsowe musisz włożyć na półkę, gdyż nie możesz wcisnąć ich przez uda? To bezsprzeczne sygnały, iż powinieneś zacząć się odchudzać.

Catering – typ działalności gastronomicznej ułatwiający wielu ludziom przygotowania do różnych uroczystości.

Firma cateringowa
Author: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Source: http://www.flickr.com
Branża gastronomiczna jest jedną z tych dziedzin, która aktualnie rozwija się dynamicznie. Tworzy się wiele nowych knajp z każdym możliwym rodzajem jedzenia. Są to miejsca, do których obywatele bardzo chętnie chodzą, toteż przeżywają aktualnie one swój rozwój.

O czym trzeba pamiętać zamawiając danie w restauracji? Które lokale są szczególnie godne uwagi?

restauracja
Author: Nina Matthews Photography
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, jak istotną funkcję spełnia dobra dieta bogata w ważne składniki odżywcze. Przygotowując posiłki w domu jesteśmy w stanie dobrać wszelkie składniki tak, by były one szczególnie przyjazne dla naszego zdrowia. Chociaż z reguły najsmaczniejsze są dla nas potrawy gotowane w domu, bardzo dużo osób ciągle decyduje się na goszczenie w restauracjach oraz korzystanie z cateringu- kiedy można mieć pewność, iż kupione potrawy są w stanie spełnić wszelkie standardy?

Jakie restauracje we Wrocławiu są niesamowicie polecane - zobacz co polecamy

hotelowa restauracja
Author: patrick janicek
Source: http://www.flickr.com
Oferta restauracyjna na obszarze całej Polski staje się stopniowo coraz bogatsza. Ma na to wpływ duże zaangażowanie samych właścicieli, jacy dbają o ciągle spełnianie oczekiwań klientów. Ich kubki smakowe mówią same za siebie, więc w pierwszej kolejności wybierają świetne dla siebie restauracje.

Pages