dieta

Czytaj...

Sprawne metodyu oraz leki na zaparcia oraz dolegliwości związane ze stawami

owoce na zdrowie
Author: Michael Stern
Source: http://www.flickr.com
Kłopoty zdrowotne to coś, co dotyka każdego z nas niezależnie od tego czy jesteśmy osobami młodymi czy także starszymi. Każdy z nas niekiedy boryka się z rozlicznymi problemami zdrowotnymi, takimi jak choćby zaparcia. Sposoby na zaparcia są rozmaite, sporo osób często stosuje różne domowe sposoby walki z zaparciami i należy przyznać, że niemało z nich jest całkiem skutecznych.

Dieta dr Budwig - olej lniany jako lekarstwo na wszelakie dolegliwości

Olej lniany
Author: Garyy Knight
Source: https://www.flickr.com
Dieta dr Budwig najczęściej jest przedstawiana jako antynowotworowa, choć ma pomagać także w innych schorzeniach. Twórcą diety jest dr Johanna Budwig. Była ona absolutną specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła dolegliwości racjonalnym odżywianiem. Omówioną tutaj dietę stworzyła w 1951 roku. Ten sposób żywienia służy głównie do tego, aby dostarczać naszemu organizmowi m.in. błonnik, antyoksydanty czy kwasy omega-3.

Co warto jeść oraz pić, po to by mieć zdrowie oraz idealną sylwetkę?

herbata
Author: Frank Haferkorn
Source: http://www.flickr.com
Odżywianie jest jednym ze szczególnie potrzebnych elementów naszego życia. Właściwa dieta połączona z intensywnym treningiem, nie tylko świetnie wpływa na masę naszego ciała, ale także na układ odpornościowy. Powinniśmy tu pomyśleć co tak naprawdę jest zdrową żywnością uwzględniając nie tylko o pokarm, ale też płyny, jakie spożywamy.

Dieta z dowozem Łódź będzie w korzystnej kwocie

jedzenie dietetyczne
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Czy chcemy zrzucać niepotrzebne kilogramy? Jeśli nie pasuje nam to, że cały czas tyjemy i chcemy coś w sobie odmienić, to głównie musimy rozpocząć od zmienienia własnego jedzenia, wyeliminować z niego wszystko co zbędne, tuczące i co spowoduje, że jemy dużo więcej niż tak rzeczywiście musimy. Przez to właśnie potrzeba popatrzeć na to, co mogą nam zaoferować obecne diety oraz jak dużo plusów one mają.

Techniki suplementacji, czyli w jaki sposób poradzić sobie z niedoborem witamin w naszym ciele?

suplementy diety
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach praktycznie każdy z nas żyje w ciągłym pośpiechu. Przez to często zdarza się tak, iż nie mamy czasu na zadbanie się o poziom różnych witamin i suplementów w naszym organizmie. Jednakże dzisiejsza technologia i niesamowicie szybki rozwój nauk medycznych spowodowały, iż rozwiązanie tego kłopotu znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki.

W jaki sposób zainicjować racjonalne żywienie

odchudzanie
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Coraz popularniejsze staje się racjonalne odchudzanie. Dzięki niemu zachowamy odpowiednia wagę i z pewnością będziemy czuć się zdecydowanie lepiej. Chociaż wielu ludzi uważa, że to tylko moda, jest to naprawdę dobry trend i nie warto mu się opierać. Prawidłowe odżywianie doskonale wpłynie na nasz organizm. Nierzadko katujemy się dietami, zmniejszamy jedzenie niemal do minimum, a kiedy ten czas się skończy, jemy jeszcze więcej posiłków, w związku z czym odczuwamy tak zwany "efekt jojo". Niezwykle istotne jest stałe racjonalne odżywianie, chwilowe diety na pewno niewiele dadzą.

Problemy z pęcherzem, zaparcia – kiedy konieczna jest pomoc lekarza?

Przeziębiona kobieta
Author: gmfrk.pl
Source: gmfrk.pl
Nierzadko bywa, iż dolegają nam jakieś kłopoty zdrowotne, o których wstydzimy się wspomnieć nawet lekarzowi. Przez to staramy się zażegnać je domowymi sposobami, które mogą, ale nie muszą pomóc. Jak postępować w takiej sytuacji i kiedy jednak bezwzględnie musimy zasięgnąć porady specjalisty?

Pages