kremy

Czytaj...

Jakimi sposobami można dawać sobie radę z brzydkimi szramami?

Blizna
Author: Felix Montino
Source: http://www.flickr.com
Bliznowce to jeden z tych problemów skórnych, z jakimi stosunkowo trudno bywa sobie poradzić. Szramy tworzą się zazwyczaj w efekcie rany albo operacji, ale zdarza się, że są wynikiem oparzenia abo problemów dermatologicznych. Mamy także często problem z bliznami po ospie. Dla niektórych bywa to tylko niefajny wizualny defekt kosmetyczny, jednak bliznowce mogą także przysporzyć ogrom problemów chorobowych.

Po makijażu – warto pamiętać

Author: Belenda Eco Care
Perfekcyjny makijaż to podstawa. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że także świetny demakijaż jest równie istotny, jak używanie środków pielęgnacyjnych. Zanieczyszczona niezmytym lub niedokładnie zmytym makijażem skóra jest zaniedbana i ma większe skłonności do wyprysków i innych nieprzyjemności. Pomimo tego aż 60 % kobiet nie zmywa makijażu albo robi to niewłaściwie. Sprawdzony tonik do twarzy to z pewnością podstawowy kosmetyk na toaletce kobiety, która w ten sposób może pragnąć zadbać o swoją urodę.

Po makijażu – warto pamiętać

Author: Belenda Eco Care
Czym dokładnie są produkty ekologiczne? Znajdziemy je w zasadzie w każdej sferze naszego codziennego życia. Kosmetyki i środki ekologiczne nie różnią się skutecznością od produktów , które mają w swoim składzie wiele nieodpowiednich dla środowiska i zbytecznych człowiekowi substancji. Atrakcyjna cena i bezsprzecznie sprzyjające właściwości skuszą nie tylko ekologów, ale i tych, którzy chcą używać produktów najwyższej jakości. Szczególnie dobre, a przede wszystkim działające znakomicie kremy naturalne (kremy naturalne na stronie producenta), to kolejna propozycja producenta. Firma stara się nadal zadziwiać swoich konsumentów, z tego też powodu w każdym kolejnym sezonie proponuje kolejną, jeszcze bardziej ulepszoną linię kosmetyków.