kremy

Czytaj...

Po makijażu – warto pamiętać

Author: Belenda Eco Care
Odpowiedni makijaż to podstawa. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że także doskonały demakijaż jest równie istotny, jak stosowanie środków do pielęgnacji. Zanieczyszczona niezmytym albo niezupełnie zmytym makijażem skóra jest zmęczona i ma wyraźne skłonności do zaskórników i innych dolegliwości. Mimo to aż 60 % kobiet nie zmywa makijażu albo robi to nieodpowiednio. Dobry tonik do twarzy to bez wątpienia podstawowy kosmetyk na toaletce kobiety, która w ten sposób może pragnąć zatroszczyć się o swoją urodę.

Jakimi sposobami można dawać sobie radę z brzydkimi szramami?

Blizna
Author: Felix Montino
Source: http://www.flickr.com
Blizny to kolejny z tego typu defektów, z jakimi dość ciężko jest sobie poradzić. Szramy powstają zazwyczaj w wyniku zranienia lub zabiegów chirurgicznych, jednak zdarza się, że są efektem poparzenia abo trądziku. Mamy także często problem z bliznowcami po ospie. Dla niektórych bywa to tylko nieprzyjemny zewnętrzny problem kosmetyczny, ale blizny mogą także przysporzyć ogrom powikłań chorobowych.

Po makijażu – warto pamiętać

Author: Belenda Eco Care
Czym dokładnie są produkty ekologiczne? Znajdziemy je w zasadzie w każdej sferze naszego codziennego życia. Kosmetyki i środki ekologiczne nie różnią się skutecznością od produktów , które mają w swoim składzie wiele nieodpowiednich dla środowiska i zbytecznych człowiekowi substancji. Atrakcyjna cena i bezsprzecznie sprzyjające właściwości skuszą nie tylko ekologów, ale i tych, którzy chcą używać produktów najwyższej jakości. Szczególnie dobre, a przede wszystkim działające znakomicie kremy naturalne (kremy naturalne na stronie producenta), to kolejna propozycja producenta. Firma stara się nadal zadziwiać swoich konsumentów, z tego też powodu w każdym kolejnym sezonie proponuje kolejną, jeszcze bardziej ulepszoną linię kosmetyków.