kremy

Czytaj...

Jakimi sposobami można dawać sobie radę z brzydkimi szramami?

Blizna
Author: Felix Montino
Source: http://www.flickr.com
Blizny to kolejny z tego typu problemów skórnych, z którymi stosunkowo ciężko bywa sobie dać radę. Blizny tworzą się zazwyczaj w wyniku zranienia albo zabiegów chirurgicznych, ale bywa tak, że są efektem poparzenia lub problemów dermatologicznych. Mamy też czasami problem z bliznami po ospie. Dla kogoś jest to jedynie nieładny zewnętrzny defekt mało istotny, ale blizny mogą także przynieść wiele kłopotów zdrowotnych.

Po makijażu – warto pamiętać

Author: Belenda Eco Care
Doskonały makijaż to podstawa. Nie każdy jednak jest świadom, że również dobry demakijaż jest tak samo istotny, jak stosowanie kremów do pielęgnacji. Zanieczyszczona niezmytym albo niedokładnie zmytym makijażem twarz jest zaniedbana i ma zwiększone skłonności do zaskórników i innych dolegliwości. Pomimo tego aż 60 % kobiet nie zmywa makijażu albo robi to nieodpowiednio. Perfekcyjny tonik do twarzy to z pewnością podstawowy kosmetyk na toaletce kobiety, która w ten sposób może pragnąć zatroszczyć się o własną urodę.

Po makijażu – warto pamiętać

Author: Belenda Eco Care
Czym dokładnie są produkty ekologiczne? Znajdziemy je w zasadzie w każdej sferze naszego codziennego życia. Kosmetyki i środki ekologiczne nie różnią się skutecznością od produktów , które mają w swoim składzie wiele nieodpowiednich dla środowiska i zbytecznych człowiekowi substancji. Atrakcyjna cena i bezsprzecznie sprzyjające właściwości skuszą nie tylko ekologów, ale i tych, którzy chcą używać produktów najwyższej jakości. Szczególnie dobre, a przede wszystkim działające znakomicie kremy naturalne (kremy naturalne na stronie producenta), to kolejna propozycja producenta. Firma stara się nadal zadziwiać swoich konsumentów, z tego też powodu w każdym kolejnym sezonie proponuje kolejną, jeszcze bardziej ulepszoną linię kosmetyków.