stres

Czytaj...

W jaki sposób wybrać skuteczny fotel do masażu

masażystka podczas wykonywania masażu
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy siedzącą pracę, albo intensywnie uprawiamy sport zazwyczaj przydatny może być nam masaż. Naturalnie są to inne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik korporacyjny, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w tej samej pozycji przy komputerze, a w inny sposób potraktowany zostanie sportowiec, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po treningu czy rozciągnięcia przykurczonych ścięgien.

Profesjonalny sprzęt pomiarowy – kiedy warto nabyć ciśnieniomierz

ciśnieniomierz
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Przyrządy pomiarowe do zastosowań medycznych bywają nieraz niezbędne dla każdego pacjenta, który ma nawracające albo przewlekłe choroby. Zwłaszcza ważne jest obserwowanie ciśnienia u osób z takimi dolegliwościami, jak przykładowo zaburzenia pracy tętnic, u osób prowadzących stresujący tryb życia, z niewydolnością krążenia. Z pewnością warto wówczas mieć ciśnieniomierz naramienny, żeby móc szybko obserwować stan zdrowia.

Innowacyjne produkty medyczne o niesamowitych właściwościach

Internet
Author: Clarks
Sporo dziś na rynku produktów przeznaczonych do pielęgnacji ludzkiego ciała, jakie szczycą się niebywałą skutecznością. Czasem to rezultat zastosowania w procesie produkcyjnym nowoczesnych składników, jednak równie często takie skutki daje sięgnięcie po tradycyjne składniki znane ludziom od setek lat.


Z pewnością każdy nas potrafiłby wymienić co najmniej parę roślin, jakie mają właściwości terapeutyczne.

Nałóg to straszna rzecz, dla pijących oraz ich najbliższych, dlatego trzeba zdecydować się na terapię

dziecko
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Choroba alkoholowa dotyczy coraz szerszej grupy pacjentów. Niejednokrotnie za spożywanie alkoholu odpowiedzialne jest życie w ogromnym stresie. Alkohol łagodzi napięcia, pomaga się rozluźnić, nie myśleć o problemach, jak też świetnie się bawić, lecz bywa bardzo niebezpieczny.

Aby zachować dobrą kondycję trzeba zatroszczyć się nie tylko o ciało, ale także o duszę

Dziewczyna z kruczarnymi włosami
Author: Robert Moran
Source: http://www.flickr.com
Życie bywa wprost nieprzewidywalne. Niejednokrotnie potrzebujemy odpocząć. Istotne pytanie brzmi - gdzie w takiej sytuacji się udać?


Raz na jakiś czas odrobina relaksu potrzebna jest każdemu z nas, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, prozę życia osobistego, czy też ogólny stan zdrowia.

Kiedy jest w stanie pomóc psycholog dziecięcy? Na czym polega psychoterapia dziecięca? Które zachowanie dziecka jest niepokojące?

dziecko
Author: Benjamin Vander Steen
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że nie tylko dorosłe osoby potrzebują wsparcia psychologa w trudnych chwilach. Potrzebują jej także najmłodsi, jacy nie radzą sobie z bardzo traumatycznymi przeżyciami, lub zwyczajnie z codziennymi problemami. W jakim momencie zgłosić się do tego typu specjalisty?

Kiedy dobrze zdać się na profesjonalistę? Spotkanie z psychologiem – przełam wstyd oraz przyjmij pomoc

psychologia
Source: flickr.com
Kłopoty z pracą, chandra, obniżenie nastroju, ogromny stres – to najczęstsze względy, dla jakich myślimy czy dobrze pójść do psychologa. Wiele osób obawia się niniejszej wizyty, na przykład z powodu zawstydzenia, a niektórzy wręcz sądzą, że mogą poradzić sobie bez fachowej pomocy.Zdarza się, że niektórzy ludzie nie widzą różnicy między psychologiem a psychiatrą oraz w konsekwencji odkładają wizytę u profesjonalisty pomimo rosnących kłopotów.

Pages