stres

Czytaj...

W jaki sposób wybrać skuteczny fotel do masażu

masażystka podczas wykonywania masażu
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy siedzącą pracę, albo intensywnie uprawiamy sport zazwyczaj przydaje się nam masaż. Oczywiście są to różne masaże. Inaczej masowany będzie pracownik biurowy, którego boli kręgosłup od dużej liczby godzin siedzenia w niewygodnej pozycji przy biurku, a w inny sposób potraktowany zostanie sportowiec, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po treningu czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.

Profesjonalny sprzęt pomiarowy – kiedy warto nabyć ciśnieniomierz

ciśnieniomierz
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Przyrządy pomiarowe do użytku medycznego bywają nieraz niezbędne dla każdego pacjenta, który ma nawracające bądź przewlekłe choroby. Szczególnie kluczowe jest obserwowanie ciśnienia u pacjentów z takimi dolegliwościami, jak przykładowo zaburzenia pracy tętnic, u osób prowadzących stresogenny tryb życia, z niewydolnością krążenia. Z pewnością warto wtedy się zaopatrzyć w ciśnieniomierz naramienny, żeby móc sprawnie kontrolować stan zdrowia.

Aby zachować dobrą kondycję trzeba zatroszczyć się nie tylko o ciało, ale także o duszę

Dziewczyna z kruczarnymi włosami
Author: Robert Moran
Source: http://www.flickr.com
Życie bywa wprost nieprzewidywalne. Niejednokrotnie potrzebujemy odpocząć. Istotne pytanie brzmi - gdzie w takiej sytuacji się udać?


Raz na jakiś czas odrobina relaksu potrzebna jest każdemu z nas, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, prozę życia osobistego, czy też ogólny stan zdrowia.

Innowacyjne produkty medyczne o niesamowitych właściwościach

Internet
Author: Clarks
Sporo dzisiaj na rynku produktów przeznaczonych do pielęgnowania naszego ciała, które mogą się poszczycić niebywałą skutecznością. Czasem to efekt zastosowania w procesie produkcyjnym nowoczesnych substancji, jednakże równie często takie skutki daje sięganie po tradycyjne składniki znane ludzkości od dziesięcioleci.


Z pewnością każdy nas potrafiłby wymieniać minimum parę roślin, które mają właściwości lecznicze.

Kiedy jest w stanie pomóc psycholog dziecięcy? Na czym polega psychoterapia dziecięca? Które zachowanie dziecka jest niepokojące?

dziecko
Author: Benjamin Vander Steen
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że nie tylko dorosłe osoby potrzebują wsparcia psychologa w trudnych chwilach. Potrzebują jej także najmłodsi, jacy nie radzą sobie z bardzo traumatycznymi przeżyciami, lub zwyczajnie z codziennymi problemami. W jakim momencie zgłosić się do tego typu specjalisty?

Kiedy dobrze zdać się na profesjonalistę? Spotkanie z psychologiem – przełam wstyd oraz przyjmij pomoc

psychologia
Source: flickr.com
Kłopoty z pracą, chandra, obniżenie nastroju, ogromny stres – to najczęstsze względy, dla jakich myślimy czy dobrze pójść do psychologa. Wiele osób obawia się niniejszej wizyty, na przykład z powodu zawstydzenia, a niektórzy wręcz sądzą, że mogą poradzić sobie bez fachowej pomocy.Zdarza się, że niektórzy ludzie nie widzą różnicy między psychologiem a psychiatrą oraz w konsekwencji odkładają wizytę u profesjonalisty pomimo rosnących kłopotów.

Zdrowie to najważniejsza wartość w życiu każdego człowieka

badanie
Author: Unimil
Z tym zgodzi się każdy. Tempo i styl życia, nerwy - to wszystko ma niezwykle zły wpływ na nasze zdrowie. Coraz częściej poważne choroby dotykają młode osoby i to nie okazuje się korzystny znak na przyszłość.


To przykre, ale to my sami niesłychanie często nie chcemy pamiętać o profilaktyce.

Pages