aktywność

Czytaj...

Czy suplementacja w trakcie ćwiczeń na siłowni jest potrzebna?

ćwiczymy sylwetkę
Author: Go Sport
Source: Go Sport
Aktualnie wygląd stał się jedną z najistotniejszych rzeczy, na którą najczęściej zwracamy naszą atencję. Nic dziwnego, skoro zewsząd jesteśmy zasypywani zdjęciami wyrzeźbionych ludzi, którzy dumnie i z uśmiechem na twarzy pokazują swoje godne pozazdroszczenia ciała.

Udręka z nadwagą – jak się za to wziąć

niebezpieczna otyłość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
We współczesnych czasach coraz więcej osób boryka się z kłopotem nadwagi i otyłości. W niektórych przypadkach może to być spowodowane chorobami, ale najczęściej wynika to z naszego lenistwa, niewłaściwego odżywiania i szkodliwych zwyczajów, jakich nie umiemy się pozbyć. Jest sporo metod, aby móc sobie z tym radzić, dlatego zamiast żalić się nad sobą, musimy podjąć walkę oraz postarać się cokolwiek zmienić.

Warto zwrócić uwagę na dostępne obecnie możliwości

Wycieczki rowerowe
Author: Lidl
Source: Lidl
Pasjonujący się bieganiem twierdzą zgodnie, ze sport to dla nich przede wszystkim przyjemność. Efekty, które pojawiają się razem z systematycznymi treningami, są tylko ukoronowaniem zmagań. Wśród biegających sportowców znaleźć można jednak też tych, którzy uprawiają bieganie jedynie dla takich efektów.

Ruszaj przed siebie!

jogging nad morzem
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o kondycję to sprawa niezwykle często odkładana na później przez wielką liczbę ludzi. Warto jednak wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary ze swoją kondycją. Jak jednak to zrobić, skoro jesienna aura niezbyt sprzyja biegaczom i odmiennym sportowcom. Może zawsze zdecydować się na wizytę w hali sportowej oraz na siłowni. Takie miejsca bywają jednak czasem nieco kosztowne. Co więc pozostaje? Nie warto chyba wyliczać zalet przejażdżek na rowerze, lecz w tym wpisie uczynimy to, by przekonać sceptyków.

Rozmaite metody spożywania podwieczorku

kolacja
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com
Korzystna i zbilansowana dieta to warunek, którego trzeba bez wątpienia przestrzegać. Jest to bowiem jeden z warunków, które umożliwiają długotrwałe życie w dobrym zdrowiu. Podstawę zdrowej egzystencji stanowi właśnie odpowiednie odżywianie się, a także regularna aktywność fizyczna i wystarczająca ilość relaksu każdego dnia. Nawyki żywieniowe wielu osób aktualnie pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Wypływa to z różnorodnych elementów, na przykład z bardzo dużego tempa życia, które wymusza jedzenie produktów przetworzonych i jedzenia na szybko.

Rowery

Trekkingowcy, czyli fani dalekich pieszych wycieczek poszukują właściwego sprzętu. Powinien on szczególnie upraszczać i uprzyjemniać wycieczkę piechurom, a także koordynować pracę poszczególnych partii mięśni. Nie powinno się mylić tej dyscypliny z modnym ostatnio nordic walkingiem, ponieważ jest to zupełnie coś innego. Nie musimy chyba wyliczać plusów podróżowania na rowerze, ale w tym artykule zrobimy to, by przekonać sceptyków. Nie okłamujmy się, auto dla osób, które przebywają w wielkiej metropolii, to nieopłacalny pomysł. Wielogodzinne czekanie w korkach, nieustannie rosnące ceny za litr paliwa – to zmory posiadaczy aut.