Soczewki

Czytaj...

Świeży wygląd na cieplejsze dni z soczewkami kontaktowymi!

dziewczyna
Author: Drew Imagery
Source: http://www.flickr.com
Jeśli przydałaby nam się korekcja oczu, bądź też są dni, kiedy po prostu nie odpowiada nam noszenie okularów korekcyjnych, należy przemyśleć sprawę soczewek. Korzyści pochodzące z takiego rozwiązania są ogromne, ale także bardzo prozaiczne. Pamiętajmy, że szkła kontaktowe to wyjątkowa możliwość na łatwą zmianę wyglądu.

Nie jesteśmy w stanie wszystkiemu zapobiec

okulary
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Mamy szansę unikać niedalekiego oraz długiego siedzenia przed telewizorem, czy komputerem. Możemy przypilnować, aby ciągle mieć właściwe światło podczas czytania książki i by brać wtenczas odpowiednią postawę, a oraz tak może się okazać, iż nasz wzrok rozpoczyna słabnąć, iż widzimy znacznie gorzej, a co się z tym wiąże, iż potrzebna jest jak najwcześniejsza wizyta u okulisty oraz wykonanie wszelkich koniecznych pomiarów.

Choroba oka – jakie są dostępne obecnie metody leczenia?

oko
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Zmysł wzroku, czyli zdolność do odbierania bodźców wywołanych przez światło widzialne, jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. To właśnie z tego powodu powinniśmy troszczyć się o oczy i kiedy tylko pojawi się taka konieczność poddawać się specjalistycznemu leczeniu, które pozwoli przez długie lata cieszyć się wzrokiem w świetnej kondycji. Do podstawowych wad wzroku należą przeróżne schorzenia siatkówki, dalekowzroczność, krótkowzroczność oraz astygmatyzm.