odżywki

Czytaj...

Znakomite i szczególnie odżywcze przekąski na rynku – wybieramy tylko wśród najlepszych

trening siłowy
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
65 gram białka w najczystszej postaci wraz z genialnym smakiem? To nic innego jak właśnie reklamowany tak często – też przez prawdziwych kulturystów – baton Aminostar Protein Star. Niemała zawartość białka zapewnia odbudowę mięśni nawet w czasie podgryzania takich dodatków. Niezwykle skuteczny mix peptydów z aminokwasami sprawia, że ulegną mu nawet nieprzekonani od początku do tego typu suplementacji. Doskonale dopracowane odżywki, które są szczególnie rozchwytywane, dostępne są w zrównoważonych cenach.

Sumplementy dla sportowców - czy należy je stosować?

sportowiec
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Napoje izotoniczne, glukoza, batoniki, specjalne koktajle - to tylko nieliczne z popularnych odżywek. Mogą mieć postać tabletek, proszku lub płynu. Dodają energii, odżywiają i dla wielu są nieocenionym wspomagaczem w trakcie treningu sportowego. Kiedy warto po nie sięgnąć i czy są bezpieczne dla zdrowia?

Jak pozbywać się zbędnych kilogramów?

Author: kpri
Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich sportowców, jednakże szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, wzmożony trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy zwiększaniu masy a także formowaniu mięśni. Białka gwarantują dobry bilans azotowy umożliwiając maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Jak to zrobić, aby być większym?

Internet to niezwykłe źródło informacji. Wiele osób nie potrafi już przeżyć dnia spędzonego bez oglądania stron internetowych, zaglądania do poczty czy rozmów online ze znajomymi. Dostęp do sieci jest obecnie czymś nieodzownym, czymś, bez czego nie możemy się obyć – nawet podczas wakacji. Poza czytaniem wiadomości, słuchaniem muzyki oraz śledzeniem serwisów społecznościowych, wiele osób ogląda videa poradnikowe, m.in.

Jakie odżywki dla sportowców kupować?

BCAA XTRA
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
Spośród dostępnych dziś na rynku odżywek oraz suplementów, wyjątkowo doceniany jest Nutrend. To właśnie on zaliczany jest do znakomitej jakości odżywek, które wyróżniają się znacznie zawartością białka. W znacznej mierze jego receptura i skład oparte są na zastosowaniu izolatu białka serwatki. Warto w sprawie przyjmowania tego typu specyfiku – jako dodatku do diety oraz treningu – skonsultować się ze specjalistą. Zbliżają się tygodnie, gdy na ulice wyjdą dziesiątki młodych, dobrze zbudowanych mięśniaków w lekkich ciuchach i dziewczyn w powiewających kieckach, podkreślających seksowną sylwetkę, lekkość i rozkwitającą energię.