odżywki

Czytaj...

Sumplementy dla sportowców - czy należy je stosować?

sportowiec
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Napoje izotoniczne, glukoza, batoniki, specjalne koktajle - to tylko niektóre ze słynnych odżywek. Zazwyczaj mają postać tabletek, proszku oraz płynu. Dodają energii, odżywiają i dla wielu są nieocenionym wspomagaczem w czasie treningu sportowego. Kiedy należy po nie sięgnąć i czy są bezpieczne dla zdrowia?

Jak pozbywać się zbędnych kilogramów?

Author: kpri
Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich sportowców, jednakże szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, wzmożony trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy zwiększaniu masy a także formowaniu mięśni. Białka gwarantują dobry bilans azotowy umożliwiając maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Jak to zrobić, aby być większym?

Internet to niezwykłe źródło informacji. Wiele osób nie potrafi już przeżyć dnia spędzonego bez oglądania stron internetowych, zaglądania do poczty czy rozmów online ze znajomymi. Dostęp do sieci jest obecnie czymś nieodzownym, czymś, bez czego nie możemy się obyć – nawet podczas wakacji. Poza czytaniem wiadomości, słuchaniem muzyki oraz śledzeniem serwisów społecznościowych, wiele osób ogląda videa poradnikowe, m.in.

Jakie odżywki dla sportowców kupować?

BCAA XTRA
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
Spośród dostępnych dziś na rynku odżywek oraz suplementów, wyjątkowo doceniany jest Nutrend. To właśnie on zaliczany jest do znakomitej jakości odżywek, które wyróżniają się znacznie zawartością białka. W znacznej mierze jego receptura i skład oparte są na zastosowaniu izolatu białka serwatki. Warto w sprawie przyjmowania tego typu specyfiku – jako dodatku do diety oraz treningu – skonsultować się ze specjalistą. Zbliżają się tygodnie, gdy na ulice wyjdą dziesiątki młodych, dobrze zbudowanych mięśniaków w lekkich ciuchach i dziewczyn w powiewających kieckach, podkreślających seksowną sylwetkę, lekkość i rozkwitającą energię.