sposób

Czytaj...

Kiedy jest w stanie pomóc psycholog dziecięcy? Na czym polega psychoterapia dziecięca? Które zachowanie dziecka jest niepokojące?

dziecko
Author: Benjamin Vander Steen
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że nie tylko dorosłe osoby potrzebują pomocy psychologa w ciężkich chwilach. Potrzebują jej także dzieci, które nie radzą sobie z ciężkimi przeżyciami, lub zwyczajnie z trudnościami dnia codziennego. W jakim momencie zgłosić się do takiego specjalisty?

Kilka przydatnych informacji o naszej skórze i spełnianych przez nią funkcji.

Niebezpieczne kosmetyki?
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Skóra jest naszą naturalną ochroną, zabezpieczając przed wpływem najróżniejszych zewnętrznych czynników. Lecz przez to jest też narażona na sporo różnych zagrożeń, ma przykład pochodzących ze strony słońca.

Znalezienie profesjonalnego okulisty w Toruniu to aktualnie nie problem

Żołądek
Author: Uwe Weihe
Source: http://www.flickr.com
Wzrok marnieje nie tylko z wiekiem. Coraz powszechniej różnorodne schorzenia i wady oczu doskwierają ludziom przed 20 rokiem życia. Powodów jest dużo, jednak rezultat jeden – stale wzrastająca liczba okulistów w dużych miastach.

Czym jest kwas pantotenowy, do jakich zastosowań można by go używać oraz gdzie go można zakupić?

relaks
Author: 123rf
Source: 123rf
W obecnych dniach funkcjonujemy w ciągłym pośpiechu i nie zawsze mamy czas, aby w należyty sposób zatroszczyć się o własne zdrowie. O ile duża ilość przedstawicieli płci męskiej nie przygląda się zbyt regularnie swoim paznokciom czy też włosom, to sprawa ta wygląda zupełnie w inny sposób w przypadku kobiet.

Co to są suplementy diety i w jakim miejscu je można codziennie kupić?

suplement diety
Author: tara hunt
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie niesamowitą popularnością cieszą się w naszym kraju wszelakie tak zwane towary lecznicze, które technologicznie przedmiot ujmując lekarstwami nie są, choć można by je bez żadnego problemu nabyć w każdej aptece bądź w Internecie.

Kosmetyki naturalne bardzo modne. Kto będzie z nich rad?

kosmetyki naturalne kraków
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Środki masowego przekazu trąbią cały czas o wielkim powrocie do natury oraz reklamują wszystko , co pochodzi od Matki Ziemi. Z tego powodu atrakcyjne robią się kosmetyki z naturalnymi składnikami, a również domowe przygotowywanie mieszanin do pielęgnacji włosów czy skóry.

Pages