zdrowe

Czytaj...

W jaki sposób zainicjować racjonalne żywienie

odchudzanie
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Coraz popularniejsze staje się racjonalne odchudzanie. Dzięki niemu zachowamy odpowiednia wagę i z pewnością będziemy czuć się zdecydowanie lepiej. Chociaż wielu ludzi uważa, że to tylko moda, jest to naprawdę dobry trend i nie warto mu się opierać. Prawidłowe odżywianie doskonale wpłynie na nasz organizm. Nierzadko katujemy się dietami, zmniejszamy jedzenie niemal do minimum, a kiedy ten czas się skończy, jemy jeszcze więcej posiłków, w związku z czym odczuwamy tak zwany "efekt jojo". Niezwykle istotne jest stałe racjonalne odżywianie, chwilowe diety na pewno niewiele dadzą.

Nie samą aranżacją pomieszczeń żyjemy! Po urządzeniu kuchni trzeba wypróbować jej możliwości, piekąc np. amarantuski! Dziś przepis na te znakomite, zdrowe ciastka.

Ciastka
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com
Amarantuski to smaczne ciastka, świetne jako przekąska, bo nie mają ani nadmiaru kalorii ani glutenu. Można więc zjadać je w sporych ilościach nie martwiąc się, że skończy się to źle dla naszej wagi. Ponadto jak na ciastka są bardzo zdrowe. Zawierają amarantus który zawiera w wapń, żelazo, magnez, błonnik, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, oraz cynk, potas i fosfor.