dom

Czytaj...

O jakich kwestiach wiedzieć po wypadku? Jakie działania podjąć, by powrócić do zdrowia? Czemu to takie ważne?

powiększenie - zdrowie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Różnorakie przypadki mają miejsce w naszym życiu i nie da się tego przewidzieć. Najistotniejsze to jednak, żeby wiedzieć, że jak już się to zdarzy to są konkretne możliwości działania.

Jak powinna prezentować się domowa apteczka? O jakiego rodzaju środkach nie wolno zapominać?

apteczka
Author: Medisave UK
Source: http://www.flickr.com
Świetnie zaopatrzona apteczka domowa, to coś o co powinniśmy zadbać. Nie zawsze myślimy o tego typu sprawach, szczególnie jeśli nic się złego nie dzieje. Natomiast właśnie w momencie, kiedy dopadnie nas nieprzyjemna dolegliwość, to chodzenie przykładowo w środku nocy do punktu aptecznego, jest średnio przyjemne. Co będzie przydatne najbardziej w tego typu domowej apteczce?

Oryginalne prezenty urodzinowe dla dzieci, które uprawiają sport

hulajnoga wyczynowa
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Czasem nie jest prosto zaskoczyć dziecko, które ma już wszystko i którego pozornie nie ucieszy następna zabawka. Ale prezenty, jakie mogą pochłonąć całą rodzinę albo prezenty, jakie pomogą poznać coś zupełnie nowego, to upominki idealne! Warto po nie sięgnąć.

Patyczki do szaszłyków i patyki do lodów są niezbędne w każdym mieszkaniu.

mięso nabite na patyczki od szaszłyków
Author: KOTÁNYI
Source: KOTÁNYI
Lody ceni niemal każdy. Wcale nie ma konieczności posiadać specjalnej maszynki, by sporządzić w domu apetyczne lody w wielu smakach ze świeżych owoców.

świeżo przyżądzone szaszłyki
Author: Ivana Sokolović
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj, z braku czasu, albo po prostu z nieróbstwa lody kupujemy w spożywczym sklepie, lub lodziarni. Domowe lody są jednakże o wiele zdrowsze i smaczniejsze. Fabrykę lodów we własnym domu może posiadać ktokolwiek. Przepis na lody jest łatwy. Wystarczy mieć rozdrabniacz, albo blender, mleko, albo ubitą śmietanę, wodę, opcjonalnie cukier i dodatki w postaci świeżych owoców, laskę wanilii, dwie łyżeczki kakao, kilka kostek czekolady, czy też garść orzechów. Dodatki są zależne od upodobań domowników.

Nie samą aranżacją pomieszczeń żyjemy! Po urządzeniu kuchni trzeba wypróbować jej możliwości, piekąc np. amarantuski! Dziś przepis na te znakomite, zdrowe ciastka.

Ciastka
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com
Amarantuski to dobre ciastka, świetne jako przekąska, gdyż nie zawierają ani za dużo kalorii ani glutenu. Można więc spożywać je w większych ilościach nie martwiąc się, że przybędzie nam w biodrach. Ponadto jak na słodkości są bardzo zdrowe. Zawierają amarantus bogaty w wapń, żelazo, magnez, błonnik, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, oraz cynk, potas i fosfor.

Pozytywne następstwa masażu - z jakich powodów powinno się korzystać z tego rodzaju zabiegów?

Masaż
Author: Bosque Village
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie naprawdę często żyjemy w sporym stresie, pracujemy długo, nie możemy się całkowicie zrelaksować, co oczywiście może odbić się na naszych wynikach. Warto nie zapominać jak ważny jest odpoczynek. Jedynie przy jego pomocy możemy zwiększyć swoją energię i sprawić, że będziemy czuć się bardzo dobrze. Perfekcyjnym sposobem na zmęczenie jest masaż. Dlaczego powinno się z niego korzystać?
Przede wszystkim tego rodzaju zabieg z całą pewnością zmniejsza ból mięśni.

Pages