gra

Czytaj...

Anatewka - czyli, najwspanialsza żydowska knajpka która znajduje się w mieście Łódź

Lód, chłodnie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Uwielbiasz kuchnię żydowską? Pomieszkujesz na obszarze Łodzi lub gdzieś niedaleko? Zajrzyj do restauracji Anatewka, a z calutką pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji!

Tenis: jaki kupić sprzęt?

Mecz tenisa
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Aby zacząć stawiać pierwsze kroki w tenisie koniecznie musimy zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt - rakietę i piłki. Sprawdź na jakie parametry należy zwrócić uwagę i jaki sprzęt będzie najlepszy ze względu na czas jaki chcemy poświęcić tej aktywności, a także poziom oraz styl naszej gry. Rakietę do gry w tenisa wybiera się przede wszystkim w zależności od regularności grania: okazjonalnie (mniej niż raz w miesiącu), systematycznie (minimum raz do kilku razy w miesiącu) i intensywnie (kilka razy w tygodniu).

Jak uniknąć kontuzji? Inwestuj dobry sprzęt!

trasy
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com
Kontuzje przy uprawianiu sportu są sprawą naturalną. Prawdopodobnie każdy, kto uprawiał sport, miał przynajmniej 1 kontuzję w życiu. Mimo to, że kontuzje się zdarzają, nie znaczy to, że nie można ograniczyć ryzyka ich pojawienia się.


Jedną z wielu najczęstszych przyczyn kontuzji bez wątpienia jest nieodpowiedni sprzęt sportowy.

Niewysokie ceny a markowe piłki adidas

Piłka nożna
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jeśli chcemy uprawiać jakiś sport, to na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry strój jest tu podstawą, z czego najistotniejsze są buty. Inne są do biegania, kolejne do jazdy na rowerze, a jeszcze odmienne do gry w piłkę nożną. Przez to zanim przejdziemy do zakupu odpowiedniego obuwia, musimy w pierwszej kolejności dobrze się zastanowić, do czego przede wszystkim będziemy ich używać. Nikt nie nawołuje aby szukać dobrego jubilera, jednak jak najbardziej fani piłki nożnej w naszym kraju mogą być właścicielami butów ,w których grają zawodnicy najlepszych światowych klubów. Takich w których zawodnicy będą w stanie dominować na boisku, a ich nieprzewidywalność i refleks zaowocuje zdobytymi bramkami.