olej

Czytaj...

Z jakich powodów tak wielu ludzi ma problemy ze stanem zębów, dlaczego systematyczne wizyty u dentysty są tak istotne.

zima
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Przyglądając się reklamom telewizyjnym sporo z nich będzie dotyczyło środków do pielęgnacji jamy ustnej - płyny do płukania, pasty czy szczoteczki elektryczne co rusz spoglądają na nas ze szklanych ekranów.

Dieta dr Budwig - olej lniany jako lekarstwo na wszelakie dolegliwości

Olej lniany
Author: Garyy Knight
Source: https://www.flickr.com
Dieta dr Budwig najczęściej jest określana jako antynowotworowa, choć ma pomagać także w innych chorobach. Autorką diety jest dr Johanna Budwig. Była ona absolutną specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła choroby odpowiednim odżywianiem. Omówioną tutaj dietę przedstawiła w 1951 roku. Ten sposób odżywiania służy przede wszystkim do tego, aby dostarczać naszemu organizmowi przykładowo błonnik, antyoksydanty lub kwas omega-3.

W jaki sposób zachować ładny wygląd mimo upływu lat?

opakowanie chusteczek nawilżanych
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie gabinety medycyny estetycznej oferują co niemiara zabiegów jakie mają na celu poprawić nasz wygląd. Któż nie chciałby wyglądać młodo pomimo przemijających lat? W niniejszym artykule zaprezentuję dwa z nich.

doskonałe oddziaływanie kosmetyków naturalnych na skórę

zdrowie - fotografijka
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku przybywa świadomych osób, które pragną żyć w sposób jak najbardziej ekologiczny. Nasza planeta jest ciągle dewastowana przez różnego gatunku zanieczyszczenia, toteż trzeba dołożyć wszelkich starań, aby mieć własny wkład w ochronę naszej planety.

W czym pomaga olej arganowy? Dlaczego korzystnie go stosować Jakie ma zalety?

mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Arganowy olej to jeden z droższych i cenionych olejków na świecie. Produkuje się go z owoców arganii żelaznej, a do wyprodukowania 1 litra olejku tłoczonego na zimno należy zużyć aż trzydzieści-trzydzieści pięć kilogramów

Czym jest laserowa korekta wzroku i jakie wady można w ten wariant wykurować?

Dieta dla kobiet po 40-tce
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wzrok to jeden z najważniejszych zdolności człowieka. Bez dobrze pracujących oczu osobnik jest jakby sparaliżowany. Jakby z jednej strony często można by bez problemu spacerować czy biegać, z drugiej wszakże stanowczo nie winno się tego robić, gdyż w wyjątkowo łatwy sposób można swoją osobę albo kogoś skrzywdzić.


Szczęśliwie w dzisiejszych czasach medycyna jest niezwykle nowoczesna i może wiele dolegliwości wykurować.

Czym zajmuje się protetyk? Czemu troska o zęby jest tak istotne? Co warto wiedzieć na ten temat?

protetyk wołomin
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii, jaki polega na przywróceniu pierwotnych warunków zgryzowych po uszkodzeniu lub utracie naturalnych zębów. Przeprowadza się to przy pomocy specjalnych uzupełnień - implantów lub protez.

Pages