zabieg

Czytaj...

Niepokoi cię własny wzrok? Udaj się na właściwą operację

wzrok
Author: Paleontour
Source: http://www.flickr.com
Obecnie, w dobie digitalizacji, większość ludzi bardzo dużo czasu traci przed monitorem komputera. Fakt ten nie jest bez znaczenia dla naszego wzroku, szczególnie jeżeli nie nosimy odpowiednio dostosowanych okularów korekcyjnych.

Maskowanie niedoskonałości skóry fluidem

sprawność
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Ukrywanie niedoskonałości cery to zabieg, bez jakiego nie można wykonać praktycznie żadnego makijażu. By uczynić te niedoskonałości niezauważalnymi dla innych konieczne jest użycie specjalnego fluidu.


Odpowiedni| makijaż na pewno przyczyni się do poprawy wyglądu, a jednocześnie samopoczucia.

Implanty zębów - czy warto?

samochód
Author: David Prasad
Source: http://www.flickr.com
Braki w uzębieniu mogą skutecznie odjąć wdzięku nawet najpiękniejszym rysom twarzy. Z tego względu osoby, które z jakiejś przyczyny straciły naturalne ząbki, szukają skutecznego sposobu, jaki umożliwiłby dopełnienie owych deficytów.

W jaki sposób wybielić zęby w domku?

wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
Jak wybielić zęby w domu? Co uczynić, by przywrócić ząbkom dawną białość?


Przyczyn, dla jakich nie mamy śnieżnobiałego uśmiechu, jest wiele. Palenie , picie kawy, herbatki jak też czerwonego wina oraz stosowanie niektórych lekarstw, to wszystko zostawia na zębach trwały ślad.

Jakimi sposobami można dawać sobie radę z brzydkimi szramami?

Blizna
Author: Felix Montino
Source: http://www.flickr.com
Blizny to kolejny z tego typu defektów, z jakimi dość ciężko jest sobie poradzić. Szramy powstają zazwyczaj w wyniku zranienia lub zabiegów chirurgicznych, jednak zdarza się, że są efektem poparzenia abo trądziku. Mamy także często problem z bliznowcami po ospie. Dla niektórych bywa to tylko nieprzyjemny zewnętrzny problem kosmetyczny, ale blizny mogą także przysporzyć ogrom powikłań chorobowych.

Jakie są sposoby antykoncepcji dla mężczyzn?

wazektomia
Metody antykoncepcji dla mężczyzn dostępne dzisiaj w naszym kraju to prezerwatywy a także zabieg nazywany wazektomią, które są zaliczane do mechanicznych jak też chirurgicznych sposobów zapobiegania ciąży.


Jednakże prawdopodobnie już niedługo panowie będą mogli wykorzystywać hormonalne metody antykoncepcji pod postacią tabletek oraz zastrzyków.

Pages