chory

Czytaj...

Alkoholizm oraz narkomania - przebiegli wrogowie, którzy niepostrzeżenie sieją spustoszenie w każdej sferze życia jednostki

alkohol, używki
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Tematyka używek regularnie gości w naszych mass mediach a także debacie prowadzonej na forum publicznym.Organizuje się przeróżne akcje.

Chciałabyś pracować jako opiekunka osoby starszej? Sprawdź, z czym konkretnie się to wiąże!

opieka nad osobami starszymi
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Zwykle praca opiekuna osób starszych nie kojarzy nam się praktycznie z niczym dobrym, a wyłącznie z wielkimi\ogromnymi i niejednokrotnie uciążliwymi obowiązkami. Jeżeli poszukujesz pracy właśnie w tym charakterze, wtedy powinnaś zapoznać się z naszym artykułem - zobacz, czego powinnaś się spodziewać i jak skutecznie unikać różnego rodzaju przykrych niespodzianek!


Opieka nad osobą samodzielną

Chwalmy się ładnymi uśmiechami

ortodonta wola
Author: PHARMA CF
Source: PHARMA CF
Piękne kły są jak perły i trzeba o nie zabiegać nim niespodziewanie ich zabraknie. Codzienna czystość, regularne wizyty u ortodonty, a także ograniczenie słodkości, to podstawa w kosmetyce. Nie często jednak wiemy, że krzywy zgryz albo nawet strata jednego zęba też mogą przyczyniać się do rozmaitych dolegliwości w buzi.


ortodonta wola
Author: PHARMA CF
Source: PHARMA CF
Zajęcia coachingowe
Author: Judit für NEUE STIMMEN
Source: http://www.flickr.com

Światełko w tunelu, czyli zbawienny wpływ światła na walkę z depresją

depresja
Author: Gerald Gabernig
Source: http://www.flickr.com
Depresja jest schorzeniem cywilizacyjnym. Nieustanny stres, nawał pracy, życie w biegu powodują to, że czasem tracimy chęć do dalszego funkcjonowania. Depresja jest straszną towarzyszką. Jeżeli raz się z nią spotkamy, nie będzie chciała nas opuścić.

Endodoncja - leczenie w sposób kanałowy. Jakie rzeczy dobrze jest o tym mieć pojęcie?

leczenie kanałowe
Leczenie endodontyczne, mocniej znane dla zwykłego człowieka jako leczenie kanałowe, jest to zabieg dentystyczny, który posiada za zadanie "zabrać" nasz własny ból, kiedy uratowanie zęba nie jest już możliwe - tak w skróceniu istnieje możliwość powiedzieć, czym dokładnie jest endodoncja.

OGÓLNIE O MEDYKAMENTACH I WARIANTACH LECZENIA

Apteka symbol
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com
Niemal każdy z nas dobrze zna sytuacje, kiedy coś nas boli, a niemal żadne leki przeciwbólowe nie pomagają. Zwykle ratujemy się lekami przeciwbólowymi, które można kupić bez recepty, jednakże nie zawsze mają one w sobie na tyle wielką dawkę substancji leczniczych, aby mogły nam pomóc. Jeżeli Twój ból jest tak mocny, że nie pomagają Ci już klasyczne leki, które można kupić w każdym sklepie, wtedy zdecydowanie powinieneś udać się do lekarza – przede wszystkim sprawdzi, czy przyczyny Twojego bólu nie są poważniejsze, a poza tym przepisze Ci na receptę mocny lek przeciwbólowy. Warto skontaktować się ze specjalistą, który bardzo szybko wskaże właściwe lekarstwo do każdego rodzaju schorzenia. Jeżeli lekarz rodzinny zauważy jakąś nieprawidłowość to zleci kolejne badania, bo możliwe, że okaże się, że tak naprawdę nic nam nie jest. Zdarza się, że każdego boli ręka, każdy bywamy zdekoncentrowani.