dolegliwości

Czytaj...

W przypadku gdy dostrzegasz u siebie nieprawidłowości natury psychologicznej, szukaj wsparcia

przygnębienie
Author: david pacey
Source: http://www.flickr.com
Uważa się, że coraz więcej ludzi miewa kłopoty zdrowotne o charakterze psychologicznym. Sprzyja temu multum stresu, jaki towarzyszy ludziom na co dzień w miejscu pracy i w życiu prywatnym. Ludzie zmagają się z różnymi schorzeniami i dolegliwościami, w wielu przypadkach nie można sobie z nimi samodzielnie poradzić. W podobnej sytuacji lepiej szybko zgłosić się do specjalisty, który zadysponuje odpowiednią terapię albo przepisze jakieś środki farmakologiczne.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

nietrzymanie moczu
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowane jest nadwątleniem mięśni dna macicy, jakie nie kurczą się prawidłowo oraz nie zaciskają cewki moczowej. Podyktowane może być również rozciągnięciem pochwy, czego konsekwencją jest zmiana kąta nachylenia cewki moczowej. W efekcie dochodzi do bezwiednego wyciekania moczu. Do mimowolnego wyciekania moczu dochodzi wyłącznie w wypadkach podwyższonego nacisku w środku jamy brzusznej, a więc w czasie kichania, kaszlu, śmiechu, a także w trakcie zwiększonego wysiłku cielesnego. W spoczynku nie spostrzega się nieprzyjemnych niedyspozycji.

Nabawiłaś się nieprzyjemnej grzybicy? Zobacz, jak sprawnie się jej pozbywać na dobre!

masaż
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wcale nie jest trudno złapać grzybicę - zwłaszcza podczas wakacji gdy niejednokrotnie korzystamy z różnego rodzaju basenów, chadzając przy tym na boso lub jedynie w klapkach.

zjawia się nagle i utrudnia życie - ból głowy. Jak można z nim walczyć, jakie są najlepsze sposoby?

ból2
Source: http://www.sxc.hu
Tak to już jest z bólem, że bardzo często dosięga nas w niekorzystnym dla nas momencie. Z reguły nie zwiastujeokreślonych szkodliwych zdrowotnych kłopotów, to jednak ból głowy może nam znacznie skomplikować funkcjonowanie. Łatwo także się go pozbyć, wystarczy zjeść tabletkę przeciwbólową. Ale jeśli często boli nas głowa to zbyt często bierzemy leki, a to nie za dobrze dla naszego organizmu. Szczególnie, że może sobie radzić bez tego.

Leczenie różnych chorób a także zapobieganie im

Tabletki
Author: Treasure
Source: http://www.flickr.com
Z różnorodnymi chorobami człowiek walczy w zasadzie od najdawniejszych czasów. Są to schorzenia różnego rodzaju, mogą dotykać praktycznie każdą część organizmu. Bywają to także choroby nieuleczalne i te, z którymi lekarze są w stanie walczyć.

Bardzo niekomfortowe nietrzymanie moczu - leczenie

nietrzymanie moczu - leki
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu, to mimowolne oddawanie moczu prowadzące do fragmentarycznego, bądź całkowitego opróżniania pęcherza moczowego. Nietrzymanie moczu jest niedyspozycją krępującą i w znacznym stopniu komplikuje powszednie życie.

Jaką wodę powinny pić osoby cierpiące na nadkwasotę?

aminokwasy
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Bez wody lub różnych napojów nie moglibyśmy przyswajać pokarmów. To znaczy, że komórki naszego ciała nie byłyby w prawidłowy sposób odżywione. Bardzo prędko zatrulibyśmy się także toksynami, gdyż nerki nie oczyszczałyby naszego systemu, a mózg składający się w 80% z wody nie mógłby prawidłowo pracować.


Niezwykle małą wagę przywiązujemy do węglowodanów, które znajdują się w wodzie mineralnej.

Pages