Objawy

Czytaj...

Co należy robić przy wystąpieniu różnych urazów lub kontuzji w kolanach.

zdjęcie rentgenowskie kolana
Author: steve lyon
Source: http://www.flickr.com
Uprawiając różne sporty narażonym się będzie na rozmaite urazy. Mogą one powstać z wielu przyczyn. Niekiedy będzie to niewłaściwa rozgrzewka, zbyt duży wysiłek czy przecenienie umiejętności. A czasami normalny pech, po którym będzie trzeba, podobnie jak w wymienionych wcześniej przypadkach, zrobić sobie dłuższą przerwę od sportu. Szczególnie często wśród aktywnych amatorów i sportowców zdarzają się urazy kolan. Kolanowy staw to jeden z najbardziej obciążonych stawów w organizmie człowieka, jest także stawem największym.

Pozbycie się alergii raz na wieki, czy to da się zrobić?

apteka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pyłki brzozy, roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i wiele, wiele innych to tylko początek listy alergenów, które w dzisiejszych czasach nas uczulają. Na pewno każdy kto boryka się z objawami alergii wolałby jak najsprawniej się ich pozbyć, gdyż nie ma nic przyjemnego w nieustannym katarze, załzawionych oczach, które dokuczają w wyraźnym widzeniu. Z tego też powodu wiele przedsiębiorstw farmaceutycznych od wielu lat tworzy recepturę leku umożliwiającego pozbycie się objawów uczuleń już na zawsze. Jednakże wiele badaczy ma co do tego mnóstwo wątpliwości.

Bardzo niekomfortowe nietrzymanie moczu - leczenie

nietrzymanie moczu - leki
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu, to mimowolne wydalanie moczu prowadzące do częściowego, albo całkowitego opróżniania pęcherza moczowego. Nietrzymanie moczu jest niedyspozycją wstydliwą i w znacznym stopniu ogranicza powszednie życie.