okulistyka

Czytaj...

Na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru soczewek? Co jest niezbędne, ażeby dobrać najbardziej odpowiednie soczewki?

soczewki
Source: www.optyk-trejnowski.pl
Jakie najlepiej dobrać soczewki, by pasowały nam jak najbardziej właściwie? Raczej najbardziej warte polecenia są soczewki tzw. systematycznej wymiany. Rzeczywiście bowiem, im bardziej często są wymieniane, tym bardziej bezpieczne dla oczu. Na powierzchni każdej z soczewek są w stanie osadzać się rzeczywiście cząsteczki białka, bakterie a także lipidy, jakie znajdują się w łzach. Co ciekawe, nawet po ich dodatkowym i dość częstym oczyszczaniu będą stanowić główne źródło określonych zakażeń.

Kiepsko widzisz, lecz obawiasz się zabiegu? Laserowa korekta oczu jest nowoczesna i pewna, po prostu idealna dla ciebie!

badanie wzroku
Author: Aaron Benitez
Source: http://www.flickr.com
Zdrowe widzenie jest niezbędne dla komfortu życia. Komplikacje związane z nieostrym widzeniem zapewniają mnogie ograniczenia w codzienności, zabierają zadowolenie z życia i nierzadko stają się podłożem frustracji. Osoby, które źle widzą, zazwyczaj zakładają okulary i soczewki korygujące, jednak też i to znacząco utrudnia życie i nie każdy okazuje się z takiego wyjścia zadowolony. Alternatywą może okazać się operacja.